Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit szólnátok ahoz, ha megtudn...

Mit szólnátok ahoz, ha megtudnátok, hogy a szüleitek nem is akartak volna, csak az egyszem gyerekük könyörgött, hogy legyen egy testvére?

Figyelt kérdés
A szüleim a mai napig nemtudják, hogy ez engem mennyire bánt.
2010. aug. 22. 02:29
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Miért bánt ez téged? Gondolom úgy gondolták, hogy anyagilag nem tudnak két gyereknek mindent megadni. Azért nehogy azt hidd, hogy az öcséd kedvéért szültek! Csak ez adta meg az utolsó kis lökést a projektnek. Ettől még nem szeretnek kevésbé mint őt.
2010. aug. 22. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Na és szerinted mennyivel jobb becsúszott gyereknek lenni? :D Úgy, hogy ráadásul apukám megállt volna a bátyámnál, hogy ő is elég. Ja és pluszba még lány is lettem. Nem elég, hogy nem akart gyerek vagyok még lány is. :D Különösképpen nem érdekel, ez van. Nem fogok emiatt sírni, sem pedig depressziós nem leszek. Egyáltalán nem érint negatívan a dolog. Sokszor észreveszem a mai napig, hogy nem tekint rám a gyerekeként, de legalább anyukám örült nekem. :)
2010. aug. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

engem se anyum se apum nem akart...Alkoholisták mindketten..

13 éve nevelőszülőnél élek...

Mégse panaszkodom...


Sztem te se foglalkozz ezzel..

2010. aug. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 margoz ***** válasza:
100%
Annak idején én is házasságon kivül születtem,vagyis senki sem tervezett,mikor kamaszként meg tudtam elöször ki akadtam,minden félét bebeszéltem magamnak.Hogy azért szigoruak,stb.stb.Aztán pár év mulva rá jöttem a saját tapasztalatom alapján,a nem akarás azt jelentette,hogy nem akkora tervezték,hanem kicsit késöbb,vagy igen csak egyet szerettek volna,de ha már besikerült hadd jöjjön.Hisz Itt vagy nem?ha igazán nem akartak volna,tettek volna ellene,nagyon sok módszer van amivel meglehet szakíttatni a terhességet,Túl liheged az eseményt,vagy csak most a kamaszkori támadásaid jöttek elö?
2010. aug. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem meg nem akart az anyám csak az apám.

Mindig fel is hozza hogy engem nem akart anya.


Szerintem ne foglalkozz vele mert biztos hogy ők is akartak különben nem csináltak volna meg...

És biztos nem bánták meg.

2010. aug. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én hasonló helyzetbe vagyok, ugyanis engem az apám el akart vetetni, és anyámnak köszönhetően születtem meg, ha nem gondolja meg magát, most nem élnék, de apám nagyon szeret mégis, de ez engem nem érdekel, mert én utálom mint a sz@rt.
2010. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát erre nemtok mit mondani.biztos bánt,de szerintem ne foglalkozz vele. azóta teltek az évek,és tuti ,h nagyon szeretnek,ha most is bunkók vagy vmi,ne foglalkozz velük,ha a tesoddal ugyanugy szeretnek szeresd öket! am a tesodnak adhatsz egy köszit :D
2010. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem sem akartak,sőt én nem is ismerem az apukám...anyám nem foglalkozik velem,ő is alkesz,néha úgy érzem ezért vagyok felesleges...jobb lett vna nem megszületni:studom milyen rossz de hát ha már itt vagyunk nem tudunk mit csinálni:S
2010. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez engem is bán hogy Anyám röhög azon hohy ikrek voltunk és

és elment a tesom és azt hite én nem vagyok ha idöben megtudja biztos meghalok

2010. szept. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!