A facebook, insta végre hidegen hagy, erre itt válaszolok mindenkinek, osztom az észt, közben utalom, idorablo, mobilfuggoseg az egész.
Ahh
2021. febr. 9. 01:49
1/10 anonim válasza:
Ird mondjuk ide hogy 13L vagy 13F
A hatás garantáltd
2021. febr. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
2/10 anonim válasza:
d=!
2021. febr. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
3/10 anonim válasza:
Itt legalább lehet segíteni másoknak,tanácsokkal,vagy mások segítenek neked.Ezért azért jobb,mint pl. egy facebook ezerszer.
2021. febr. 9. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
4/10 anonim válasza:
Van egy könyv, zsebkönyv. Az a címe, hogy OFF (digitális elvonó) Rendeld meg.
2021. febr. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
5/10 anonim válasza:
#3 segíteni? Ha valkinek komoly problémája van nem ide fotdul segítségért. Te pl miben segítettél itt bárkinek is?
2021. febr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
6/10 anonim válasza:
5.:Igen.Segíteni,tanácsot adni,leírni hogy te mit tapasztaltál,hogy éltél meg egy ugyanolyan helyzetet.Azt nem tudom,hogy a leírtjaimtól tudtam-e segíteni,mivel nem vagyok ott,azt se tudom ki az akinek írom,szóval biztosra nem lehet tudni,lehetségesnek viszont lehetséges.
2021. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
7/10 anonim válasza:
5.:Apropó,neked is kellene segítség,látom.A helyesírásod sajnos pocsék.Belinkelem,ezt a könyvet kellene áttanulmányoznod.Nem is drága,és nagy hasznodra lesz,időtöltésnek is kiváló.Na,látod?Segítettem neked,a kötözködésed ellenére is. :)
A gyik az a gyakran ismételt kérdések angolul faq. Ez itt a GyK és nem a gyik.
Amúgy meg nem haszontalan időtöltés ha valóban tudsz segíteni.
2021. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
9/10 A kérdező kommentje:
8, igazad van mert a GYIK az a gyakran ismételt kérdések. Bár ez az oldal az is lehetne. :)
Nem vagyok troll, tényleg a legjobb tudásom szerint válaszolok, főleg a gyerek meg a család témában.
Itt inkább az zavar, hogy ha van egy pillanatra szabad időm ide jövök. És ez inkább internet függőség.
2021. febr. 10. 22:15
10/10 anonim válasza:
Nem internet függőség. Sima szociális inger. Az ember társas lény. Emberi interakciót keresel. Ez tök normális. A való életben nem lehetne így kapcsolatot teremteni. Az utcán hülyének néznének. Tematikus rendezvényen egyszerűbb lenne de a személyes találkozás beazonosíthatósága, és az arcról kiolvasható információ miatt az emberek kevésbé közlékenyek és minden sokkal indiszkrétebb lenne. Ilyen közvetlen és instant interakció amiket itt találsz, máshol szinte nincs is. Nincs ezzel baj. te is fejlődsz és mások is. Hacsak nincsenek hülye nézeteid és nem azokat terjeszted. :)
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!