Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyenek az emberek?...

Miért ilyenek az emberek? Komolyan mondom nem értem.

Figyelt kérdés

Nem tudom ismeri e valaki?! Az mtv-n szokott menni a címe Paris Hilton öri bari kerestetik...

Nem vagyok a rajongója. Egy nap mivel más nem nagyon volt a tv-be, belenéztem ebbe a műsorba.Pont akkor ment az mtv-n..

Nem szoktam kiakadni ennyire ilyen kis hülye dolgokon, de komolyan mondom most kivételesen felidegesített ez az egész műsor.

Miért képesek az emberek egy személyt ennyire ajnározni, hogy minden sz@rt megtesznek helyette??Vagy amit paris h. mond azt rögtön megteszik,komolyan mintha valami Isten lenne és őt kellene szolgálni.VAgy az is eszembe jutott,hogy ez az egész csak megvan játszva(?)..De nem tudom. Tényleg ennyire naívak az emberek, hogy mindent benyalnak? Ő is csak egy ember, mintha valami felsőbbrendű lény lenne paris, úgy kell őt szolgálni.

Azok a csajok meg mindent megtesznek érte. Mintha az agyuk manipulálva lenne :-D Sose értettem ,hogy miért kell sztárokat ennyire imádni. Readásul paris szerintem egyáltalán nem példaképként szolgál a mai fiatalok számára.

Ti mit gondoltok erről? Megtennétek mindent egy sztár kedvéért?

(bocsi ha esetleg hülyén fogalmaztam)

Mit gondoltok egyáltalán erről az egész röhejes műsorról??

De ha úgy vesszük nem csak erről a műsorról van szó, ott van még a többi is ami az agyunkat leszívja...De inkább most nem sorolok.

Néha már a Hülyék paradicsomában érzem magam.( ha nem tudná valaki:) az egy film )

köszi ,ha végigolvastad

18l


2010. aug. 7. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pénzért csinálják, legalább is többség csak erre hajt. Mások azért tesznek meg mindet neki, mert olyanok akarnak lenni mint ő. Bár nem értem miért. Mert van pénze és el van kényeztetve, ergó bármit megtehet? Ezek inkább érdek dolgok szerintem. Sok az ilyen ember manapság (sajnos), aki bármit megtesz csak hogy benne legyen a tv-ben és egy kis hírnévhez jusson. A filmet nem láttam.:)
2010. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig jobb mint a Győzi vagy Mónika..
2010. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
31%
Szerintem irigy vagy. Ami nem érdekel azt nem nézem.
2010. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy.

Csak kíváncsi voltam, hogy egy ilyen műsorban mi mindenre hajlandóak az emberek csupán egy sztár kedvéért.


Az 1.-nek nagyon is igaza van.

2010. aug. 7. 21:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi. XD (1.)
2010. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hééé! vedd figyelembe h ez csak egy tv műsor! megrendezett az egész! nehogy bevedd! oké h az amcsik hülyébbek néha amint a cigók, de azért tuti több mint a fele szinészkedés! ne higgy el mindent amit a média a képedbe nyom!
2010. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem véletlenül nem nézek mtv-t
2010. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek köcsög érdek-lények.
2010. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert hajtják a hírnevet meg a pénzt, a Paris meg ezzel tisztában van, aztán jól megalázza őket.
2010. aug. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!