Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ciki egy sztárral csókolózni...

Ciki egy sztárral csókolózni egy Aquaparkban? ( A többi lent)

Figyelt kérdés

Az aquaparkban pont olyan nap volt amikor 40 sztár eljött és versenyeztek . Én oda mentem egy énekeshez és megkérdeztem hogy megcsókolhatom-e , ő azt mondta hogy igen , ugyhogy megcsókoltam az volt az eggyetlen baj hogy a kamera pont felvette és az eggyik TV ladta .

15/L


2010. aug. 2. 13:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%

Hát Te egy idióta vagy.

Ha kamuzni akarsz,akkor legalább vmi rendes pasit mondhattál volna..

2010. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Brasch Bence normális és nem kamu !
2010. aug. 4. 22:21
 33/45 anonim ***** válasza:
NE TÖRŐDJ SENKI VÉLEMÉNYÉVEL!!! HA NEKED ÍGY ESETT JÓL,AKKOR JÓL TETTED,ÉS KÉSZ!
2010. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Kösz !^^

Ez jól esett ^^

2010. aug. 5. 09:46
 35/45 anonim ***** válasza:
43%
Fúúúj, Brasch Bence?xD Még a videóklippjén a motorra is a kaszkdőrnek kellett ülnie, mert nem mert motorozni.:D Az ott menőzik avval a bőrdzsekivel is.xD Viván állandóan ezt nyomatták, szánalmas.
2010. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

Igen ő !

Attól még hogy nem szereted nem kell le fújjolni!

Amugy meg jó az a szám!

2010. aug. 5. 13:20
 37/45 anonim ***** válasza:
0%
Fúúúj, a Brash Bence? Inkább mondd azt, hogy csak kitaláltad egy elborult pillanatodban.
2010. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
43%
Akkor is b*szki...xD 13 éves vagyok, de már össze-vissza "randalírozok" a földutakon motorral...xD Ez a sz*nalmas g*rnyó meg fel se mer rá ülni.xD Ez aztán férfi a javából!:-P
2010. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
68%

Akár igaz a kérdés, akár nem, mindenképpen visszataszítónak érzem azt, hogy ezzel egy közösségi oldalon hősködsz. Mert elszállva saját ügyességeden, azt hiszed, hogy mindenki lábaid elé borul, mikor meghallják, hogy egy "sztárral" (ha már így nevezted) csókolóztál. Egy átlag ember, úgy tette volna fel a kérdést, hogyha már mindenképp meg kell osztani az emberekkel, hogy "Vajon a média rámszáll, ha megtudják hogy én csókoltam meg Brash Bncét?" vagy "Nem voltam túl hülye, hogy megcsókoltam Brash Bencét?"

De ezt a dolgot "cikinek" titulálni, csak mert másképp nem tudtam megfogalmazni hősködésedet, elég nevetséges dolog. Bár én nem nevetek.

És lehet hogy néhány tininél be is jött, és heves kérdezgetésbe kezdtek, minek hatására te elégedetten mosolyogtál a gép előtt, de az értelmes emberek számára hihetetlenül gyerekes vagy.

Ez az igazság. Fölöttébb sajnálom, hogy pont nekem kellett ezt nyíltan leírnom, és hogy ezért engem fogtok lepontozni, de nagyon felidegesített a dolog.

2010. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

Én csak kérdeztem hogy szerintetek "ciki-e"!

Azért találták ki ezt az oldalt hogy föl lehetssen tenni kérdéseket,amire másoktól szeretnélm megkérdezni!

2010. aug. 6. 12:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!