Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti kit mentenétek meg ha...

Ti kit mentenétek meg ha választanotok kéne a kutyátok és egy idegen ember élete között?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az embert.
2020. márc. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
A kutyát.
2020. márc. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Az embert.

Különben ha nem teszed meg, akkor böribe zárnak.

2020. márc. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
A kutyámat.
2020. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
#3 ki mondta hogy neki kell megölni?
2020. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Olyan fura. Múltkor láttam egy ilyen videót és meglepett mennyien a kutyájukat választották. Van egy 3 éves kutyusom, annyira szeretem, hogy el se tudom mondani, mindenhova magammal viszem, de gondolkodás nélkül az emberi életet választanám.
2020. márc. 31. 17:46
 7/16 Sammy1203 válasza:
70%
Egyértelmű, hogy a kutyámat. Ha tudnám, hogy az ember tényleg megérdemelné, akkor elgondolkoznék rajta, de akkor sem valószínű. Ha már ilyen döntés elé állítanak, akkor sanszos, hogy van valami buktató is a dologban. Pl lehet, hogy az ember többszörös gyilkos, erőszaktevő, vagy pedofil, vagy bármi más.
2020. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nincs buktató a dologban. Olyan szituációra vonatkozik a kérdés, hogy mondjuk busz elől melyiket löknéd el. Melyiküket mentenéd meg, ha fuldokonak stb.( tudom, hogy a kutyák tudnak úszni nem ez a lényeg.) Szóval nem te ölöd meg, nem kerülsz börtönbe.
2020. ápr. 1. 20:41
 9/16 A kérdező kommentje:
És minden választ nagyon szépen köszönök. Egy beadandón dolgozok szociológiából és eredetileg az utcán terveztem végezni a felmérést, de sajnos ez most nem megy. További válaszoknak is nagyon örülnék.
2020. ápr. 1. 20:47
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Szia. Bennem biztos hiba van, de én egyértelműen a kutyámat választanám. Ő az egyetlen, aki gondolkodás nélkül feláldozná magát értem; nincs a kutyánál önzetlenebb és odaadóbb lény az egész földön, ezzel mindenki tisztában van, akinek már volt kutyusa. Ha ő megtenné értem, én hogyan választhatnék helyette - a saját kutyám, a családtagom helyett- egy vadidegent, aki legyen akármilyen ember is, nem így cselekedne? Mert itt most felmérheted, hogy ki mit tenne, de akkor ott abban a szituban, mikor választani kell, akkor ösztönösen mindenki a "sajátját" mentené, azt, ami neki fontosabb, kedvesebb. Mert az ember ilyen. Önző. :)
2020. ápr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!