Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki, aki csalódott a saját...

Valaki, aki csalódott a saját képességeiben? Hogyan?

Figyelt kérdés
Nemrégen beiskoláztak. 50/N. Kreativ képzés. Oh ez menni fog!Hisz én kreativ vagyok! Aztán kiderült, hogy nem. Az egész csak arra volt jó, hogy most már tudom, hogy nem vagyok kreativ. Érdekes felfedezés volt, de sok dolgot megmagyaráz.
2010. júl. 14. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

ja, pl festés, rajz, divattervezés, blog készítése

legalább megtudtad, hogy nem tudsz ehhez a dologhoz hozzáadni

találd meg önmagad

16L

2010. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig is azt hittem, hogy jó vagyok a rajzolásban, pontosabban hogy jó leszek, gyorsan fejlődök. Most meg néhány barátnőm, akik előtte nem is gondoltak a rajzolásra, sokkal szebb, művészibb rajzot készített mint én. Elég kiábrándító, hogy olyanok, akiket nem is éredekel, ügyesebbek a rajzolásban.
2010. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én elég jól rajzolok, meg kreatív is vagyok sztem szal ezen a téren nincs baj! Saját képességemben? Igen amikor nem tudtam lefutni 2-3kilómétert pedig én akartam és csalódtam magamban!
2010. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csalódtam a képességeimben, azt hittem hogy ki tudom ismerni magam, hát nem.. :D


u.i a kreativitás nem tanulható csak úgy, képzésen. Fejleszthető, de annyira egyéni, hogy gyakorlatilag magadnak kell megtalálni azt amit egyre jobban és jobban tudsz csinálni. 23/F

2010. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Azthittem jó vagyok angolból de a középfok vizsga írásbelijén meghuztak
2011. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom. De honnan került elő ez a régi kérdés?
2011. júl. 10. 08:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!