Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Mit lehet tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátom aki már 18 életévet betöltötte egész nap lazsál.

Anyja állandóan eltiltja mindentől, mert nem dolgozik és nem is tanul rendesen. Egész nap telefonozik a szobájában soha nem találkozik senkivel csak európai uniós posztokat olvasgat meg sorozatokat néz.


Megvan áldva minden világvége eseményel és az összes tudását a napiufótól szerzi. Fél attól, hogy chipet ültetnek a nyakába és irányítják őt meg attól, hogy a feminizmus hatalmat dönt.


Mit lehet vele kezdeni? Hogyan tudnám rávenni, hogy ki mozduljon otthonról?



2019. júl. 18. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy, én is ilyen voltam és ilyen maradtam.

40 vagyok.

2019. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tiltasd le neki az ixhamsztit, akkor nem űzheti a masztit, mindjárt nagyobb kedve lesz a hideg, vagy forró utcákon bóklászni, ahol jeges szelek fújnak, vagy irtózatos forróság tombol, jeges és savas esők verik a mocskos aszfaltot és mindennapos a brutalitás, meg a szörnyű balesetek csak úgy hemzsegnek, nem beszélve a narkósok hada által elkövetett borzalmas bűncselekményekről.

Rettenetes fertőző betegségek tizedelik a járókelőket, az életét kockáztatja minden esztelen vándor, minden másodpercben, ha kidugja az orrát a biztonságos kényelemből, a finom lustálkodásból, ami a legegészségesebb dolog a világon.

A kényelmes kuckóban arra sem kell számítani, hogy félőrült vallási fanatikusok miszlikbe robbantják az embert, vagy levágnak belőle itt, ott nagyobb darabokat és a Tesco újabban még házhoz is szállít, akkor meg minek törné magát az ember, hogy a sörért és a fokhagymás csipszért iszonyú veszélyes kalandokkal szembenézve vakmerőn elhagyja a menedékét?

2019. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat majd egyszer ha nem figyel megpróbálom letiltani azt az oldalt , bár eddig nem találtam ilyen oldalt. Betudnád linkelni?
2019. júl. 18. 16:16
 4/7 anonim válasza:

Lehet hogy csak téged nem kedvel és le szeretne rázni...Az ilyen “barát” nem barát. Ignoráld őt,ne engedd az életedbe.

De ha ennyire ufó barát elküldheted őt szeptemberben az 51-es körzetbe,hátha legnagyobb szerencsédre nem jön majd vissza.

Vagy...Gondolkoztál már rajta hogy ő maga is ufó és azért jött a világunkra hogy elpusztítson az idegesítő lustaságával,kétszínűségével,és a hazugságaival?

Szerintem ez áll a dolog mögött!!!!

2019. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hinném azóta ismerem amióta az eszemet tudom. Nagyon nagy szervezet akciónak vagy egy kutatásnak a részekéne, hogy legyen, ha nem földi. Nincs kételyem arról, hogy melyik ember e, mert tudom, hogy az.


Egyedül a lustaság zavar engem.

2019. júl. 18. 20:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Jah és azóta mióta ennyire zárkózott egy kis súly fölösleg is tapadt rá. Aggódom érte
2019. júl. 18. 20:49
 7/7 anonim válasza:

A súly felesleg ne zavarjon fogadd el így is!

Lehet hogy lelki gondjai vannak menj el és vigasztald meg ne pedig panaszkodj róla te kakilelkű......😡

Jó kis barát vagy

2019. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!