Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan legyek zöldessárga...

Volt1xkérdés kérdése:

Hogyan legyek zöldessárga megmagyarázhatetlanság?

Figyelt kérdés
mi kell hozzá miben legyek jó ?
2010. jún. 26. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel akérdéssel elindultál a megvalósítás útján !
2010. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen:D meguntam az állapothatatározóvá válást ésúj életcélt tűztem ki magam elé de nemtudom h hogyan kezdjek hozzá :D
2010. jún. 26. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
segítsek?
2010. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmiben és mindenben egyszerre!

Gondolom, ez világos.

:D

2010. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen jólenne ha segítenél

és nem nem világos nm vagyok kultúrlény:S

2010. jún. 26. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ááá,szóval döntöttél mivé akarsz válni...ez már jó kezdés ha elhatároztad.én írtam neked a tanácsot az "állapothatározós"kérdésedre:-)

tehát:egyszerű,gondold magad őszintén zöldessárga megmagyarázhatatlanságnak.képzeld el,hogy zöldessárga anyagból vagy ami néha elfolyósodik..érezd át...éld át...ez az...lazíts..te vagy az...azzá fogsz válni mert ezt szeretnéd..ennyi az egész,plussz az,hogy az elektrolitjaidat meg kell változtatnod,ezt hosszas metrónézéssel tudod elérni egy 1000 mg-os C-vitaminnal a kezedben.sok sikert!;-)

2010. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!