Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nyújtja ki Dua Lipa a...

Adi95 kérdése:

Miért nyújtja ki Dua Lipa a nyelvét a posztereken?

Figyelt kérdés
Félre ne legyek értve szeretem a zenéit és ő maga is tetszik nekem, de ezt a megnyilvánulását nem értem.
2017. nov. 21. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Dual Lips? Angolból (kettős ajkak), ennek lehet köze esetleg ehhez, Londonban született.


A "lipa" lengyelül és talán szerbül is hársot jelent. Lehet Hárs Dua a magyar megfelelő?


Ms. Nyelvnyúlvány! :-)

2017. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ritka örökletes betegségben szenved (Simmons-szindróma), ami miatt a nyelve nem tud az ereken keresztül oxigént felvenni, csak diffúz légzés segítségével, azaz a nyelve felületén keresztül. Ezért időnként ki kell öltenie a nyelvét, különben az nem kapna oxigént, és lassan elüszkösödne.
2017. nov. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Riga motor szindrómában, amire berúgsz, kilóg a nyelved!
2017. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csak szimplán gyerekes.
2017. nov. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát persze, mert ő is csak egy hülye tinisztár, aki beleugrott a szarfolyamba, mert nagyon híres akart lenni.
2017. nov. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Dug a Lisa?
2017. nov. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Inkább "Dug a Liba" :)
2017. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Csak poénból csinálja:)
2018. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dualipaslov válasza:
Ez egyfajta sajátosság. Mármint úgy értem hogy a fanjai úgy hívják inkább hogy ez a védjegye, kinek mi. Egyesek szerint, mivel ugye Dua nagyon feminista, a nyelvével és bemutatássál jelzi azt hogy ő feminista. Kinek mi🤷🏻‍♀️
2019. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!