Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vajon a Galaktikus Tanács meg...

Vajon a Galaktikus Tanács meg fogja akadályozni az Emberevő REptoid Istengyíkokat ördögi tervük végrehajtásában?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időkben nem nagyon hallatta hangját a Tanács, sokak szerint a Reptoidok teljes befolyást gyakorolnak már. Miért nem emeli fel a többi faj a szavát a Föld érdekében. Miért hagyták magára az Északiakat a háborúban?
2010. jún. 1. 00:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%
Sose hallottam ezekről, pedig tagja vagyok a Földi Kondenzátornak negyvennégy eon óta.
2010. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
53%

"valaki magyarázza már el nekem mi ez a szar!!!???"


ez. ez kérlek szépen a korlátolt ostoba emberek szórakozása.


mert amit nem látnak, és a csöppnyi agyukkal nem bírnak felfogni, az már nem is létezik, és az a buta aki hisz a természetfeletti dolgokban.

de kérdem én, mégis ki a buta? aki egy ekkora hatalmas világegyetemben, nulla esélyt ad az ilyen dolgoknak, és poénra veszi, mert a csökkent értelmi képességével nem bírja feldolgozni, vagy az aki azt mondja. hatalmas a világunk, miért ne lehetnének ilyen dolgok.

2010. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Ez nem tréfa. Kérem a modiktól tegyék vissza a kérdést az Ezotéria témába.
2010. jún. 1. 14:54
 24/28 anonim ***** válasza:
:D Ezen szétmegyek...:D
2010. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A reptoidok a lehetséges szövetségeseink lesznek egy másik fajjal szemben, te ló. Ha nem hiszed, írd be a gyakorikérdések keresőjébe, hogy reptoid, és menj a "Köztünk lennének a földönkívüliek?" kérdésre.

(Tudom hogy poénból írtad a kérdést.)

2010. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik nem.
2010. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%

Valami gyík kád eset le a kertemben. Kihúztam a dögöt belőle és bezártam a disznó ólba. Falja a moslékot és ilyen hangokat ad: trrr trrr.

Valaki jelentkezzen már érte, biztos haza várja valaki öt is.

2011. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

első repotidos kérdés :D

jól esik nosztaligázni

2016. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!