Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit szóltok az ötlethez? (kép...

Mit szóltok az ötlethez? (kép is van)

Figyelt kérdés

Tengert Magyarország helyére! elég nagy lenne mindenkinek és a sok sok ország körben élvethetné a vizet. itt egy látványterv:

[link]


2010. máj. 19. 12:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én csak szegény horvátokat sajnálom. Szegénykéknek kettészelte az országukat az a csúnya összekötő vízsáv!
2010. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
52%
Figyi... Nekem mindegy. De nekem, a családomnak és a barátaimnak te fizeted a jachtot.
2010. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%
Hát elég szar ötlet mivel akkor a koszos románok meg a szlovákok is itt fürdenének!
2010. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
69%
TE román faszparaszt "MAGYARORSZÁG NEM ELADÓ! "
2010. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
mindek szidjatok a romanokat?mondjuk ense szeretem oket...de Erdelyben ellek es elkell viseljem .......es megis hazatlanoknak velnek..8-) m1 a kerdesed szerintem egy marhasag amr bocsanat gondolj bele en azert nem kivanam ezt....tudom sz*R de ezvan ez a hazad es a magyaroknak legyen buszkeseguk...emrt van mire csak a mocskos amerikaiak elnyomnak minket akarcsak az ilyen nagyob hatalmak....nah de ha nem szedjuk ossze magunkat vagy valami akkor orokre ilyen sz*r lessz!!!!!
2010. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Új Magyarország, szebb jövő, fejlesztési terv.

Többé nem a Balaton a magyar tenger.



Szerintem jó ötlet, mert a történelem során arra már volt példa, hogy tenger mosta Magyarország határait, most meg mi mosnánk mások határait.

2010. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Mi van, ha jön Mózes, és kettéválasztja, mint a Vörös-tengert?!
2010. máj. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Amennyi eső esik, nem állunk messze a hülye ötlettől:S
2010. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Az van odaírva, hogy "a szent béke tengere", nem? Nem tudok szlovákul, de a csekély orosz- és mégcsekélyebb lengyeltudásom alapján erre tippelek.
2010. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Európában sokan örülnének neki. Ezer éve próbálkoznak vele.
2010. dec. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!