Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit akarhatott a cica?

Mit akarhatott a cica?

Figyelt kérdés
Tavaly ősszel történt. Egy kereszteződésből indultunk, mikor zöldre váltott a lámpa. Hárman mentünk. A legelső autót nem láttam, csak azt tudom, hogy az előttem haladó egy Audi volt. Már elég jól begyorsultunk, kb 40-el mehettünk, amikor az út bal oldalán egy bokorból kirohant egy macska, át az úttesten, nekiugrott az Audinak, úgy térdmagasságban lefejelte az első ajtót, lepattant róla, aztán szédölögve bár, de szemlátomást büszkén visszatért a bokorba. A mai napig sem tudom, hogy vajon mi a fenét akart ezzel. Szerintetek?
2016. okt. 15. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg unatkozott, és mivel ő nem tud hülye kérdéseket kiírni gyíkhura, más baromsággal próbálkozott.
2016. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Aprót akart kérni, vagy le akarta mosni az ablakot.
2016. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Azt hitte, hogy egy király patkány kocog a folyón. Márha szürke volt a kocsi.
2016. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Potyognak a zöld praclik.
2016. okt. 15. 22:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!