Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Min nevettél ma a legtöbbet?

Min nevettél ma a legtöbbet?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá
2010. ápr. 22. 17:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
hát én ma nem nevettem semmin, ez ultra szar nap volt
2010. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

rajtad:D

nem am nem nevettem ma sokat beteg vok:)

2010. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Gyakori kérdések

Hogyan kell levágni a struccot

Egyik válaszoló afrikai módszere.

2010. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
XD
2010. ápr. 22. 18:21
 5/22 anonim ***** válasza:
Van egy metró őrült osztálytársam és barátnőm mesélte, hogy látta msn-en, hogy 'az ajtók záródnak' c. számot hallgatta... én meghaltam. xD
2010. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

www.multejjel.hu

ott a legjobb esték

nagyonsokat nevettem rajta:D

2010. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Fagyizóba, a fiúkkal :D
2010. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azon, h a bnőmmel kiakadtunk mindig vmiken, és rugdostuk egymást xD
2010. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
ahogy egy barátnőm vicces hangon mondott egy nagyon bunkó sms-t amit kapott :D
2010. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát holnap az iskolánknak ilyen estje vagy milye lesz,és a színházba külön osztályok / csoportok előadnak vmit..tánc ének színdarab ilyenek

és volt egy kiscsajszi akinek olyan volt a szokknyája,hogy így körbekellett tekerni magán szal ugy h hátul 1 réteg szoknya volt elől meg 2 réteg..csak így tudom elmagyarázni

és a kislány rosszul vette fel a szoknyáját szal hátul volt 2 réteg elől meg egy..nagyon ari volt :)

volt egy másik produkció amibe a másodikosok közül kb 10 en rókának öltöztek be és négykézláb rohangáltak,és az egyik kisfiú nem figyelt előre,hanem a kezét figyelte és neki ment szegénykém a falnak..:S:)

meg volt egy produkció,ahol egy csapat lány(a fele cigány) voltés hát prózát mondtak de elég egyénilett a próza szal eredetileg a volt szó vóttá alakult a bokor bokur meg ilyenek..:D:D

aztán ezek a lányok elkezdték lesni a fiú osztálytársamat aztán azon röhögtünk h a csajszinak bejött az osztálytársam és megkérdeztem az osztálytársam,hogy ne naki melyik lányzó jön be (bűnrondák voltak):D:D

meg volt egy éneklős produkció és előttünk a nézőtéren ült egy énektanár és elkezdett ott énekelni :d

huuuu ezeken jót nevettem ma :D:D

14L

2010. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!