Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mért mondod aztat hogy te...

Mért mondod aztat hogy te ilyen sittesekkel lejössz meg olyan sittesekkel lejössz, hogy megöletel meg a pitbull kutyákkal megetetel?

Figyelt kérdés
Ne zaklass telefonóón, és ne zaklass Ibolyán keresztül a nővéremen keresztül mert zaklatol, mert oda mész le és elhordó mindennek! Haggyál békén! Haggyál béé-kén! Hát nézek már úgy ki mint te ki b*****g! Hát néézél már magadra b*****g olyan vagy mint egy pitbull! Nem is tudom hogy hogy tudtam veleed lefeküdni! Nem értem meg aztat hogy hogy tudtaal felcsinalni b*****g! Még az ágyba se vótá jó, Zoli, még az ágyba se vótá jóó! Soha nem szerettelek! Nem voltál jó az ágybaa! Nem tudtál ki-elégíteni! Érted? Sinter vagy! Óúzdi vagy és sinter vagy! Majom vagy te meg a lányod te majoohm! Sin-sintervagy! azt mondta a lumper, azt mondta a lumper, ha lejössz bátonyba egy az egybe levágja a fejedet! Te végetted vitték el az egész gyerekemet te, te te!... Te örüjjémá hogy p****t kaptál! Te tudod mivagy? Maganyos farkas vagy! Te nőnek nem nőnek nemkellesz! Le********ak kajakra azt kész! Móni, kajakra le********om! Táátok én neked olyan meglepestést hogy még ózdon a testvéreide kiálláh így csinának e more! A gyerekeim szívrepedést kaptak úgy vert agyon! Móóni! Móóóni! Hat hóúnápos voltám ágyonrugdosott! Haránt fekvésben vót bennem a csenge, úgy agyon vert! Az öt gyermekem jóhogy szivifártusht nem kápott! Áztmondtá á lumper hogy á tudod mit mondott a lumper? Hogyha lemersz jönni megfog sz*****ni! Egyenesen le fog téged sz******i! Tudod miaz hogy sz**ol? Mint egy kismalac! Van neki egykis busz, kis zug kisbusz abba vannak neki olyankis pancserkis kö****ök.. Tudodmibelákol? Koporsóbalakol! Hát hogy nézelkii? Hát a pi**ám szebb mint te vagy! Hát ilyen embert a viláágra neis teremcsen senki! De a p***m az a léjnyeg hogy ki*****ad… Televagyok ideggel báázmeeg…
2010. ápr. 4. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hááá nézzé má ráá móóónika, egy foga van ezt is tombolán nyerteeeee
2010. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Eeeeeej. Sinter kis pancser vagy.
2010. ápr. 4. 22:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDDDD Óuuzdi vagyok am:D nagyon fain hogy leirtad:D
2010. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

legjobbxDDDD

Máúúniká forevör xDDDD

2010. ápr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
de a pics@áá@m az kinyaat@d:D (vagy vmi hasonló:D)
2010. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Te most kihez is beszélsz? De a választ légyszíves normálisan írd le!
2010. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
vámpiir
2010. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

atom jó!!!

de mi az a lumper?

2010. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Hány fogad van batman? negyven vagy hetven? egy sem!
2010. ápr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Jhujj, Lady Gatya - Sittes/Sinter face x'DDD
2010. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!