Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Baj, ha nagymellű, szőke,20-25...

Baj, ha nagymellű, szőke,20-25 közti svéd nőkre izgulok?

Figyelt kérdés
Bocs, de most kifejezetten nagymellű, szőke, svéd, 20-25 közti nők válaszát várom, természetesen a szociológiai szakdolgozatomba készülő szigorúan tudományos statisztikáimhoz. Tőlük jöhet válasz priviben is, akár ipari mennyiségben. De mindenki mást letiltok, nem érek rá trollokra. Ja, és írjátok meg, hogy pontosan hány évesek vagytok, milyen pózban szeretitek, mekkora a kedvenc farokméretetek, hányszor élveztek el egy menet alatt, és milyen messze laktok Alsó-Bivalybánatos bekötőútjához, ahol a helyközi járat megáll a gémeskútnál. Ja, és hogy apukátoknak mekkora kocsmája, villája, nyaralója van. Ez is mind nagyon fontos, természetesen a tudományos szakdolgozatomba.

2016. márc. 4. 09:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Nem úgy van, nénikérem, hogy a kis pecsöm a szolgáltatás közben (és hatására) lesz nagy?


Svédországban már euróban fizetnek?"


De úgy lesz,ne aggódj.Felcumizom nagyra.

Nekem euróval kell fizetned,mert külföldön fektetem be a pénzem.

2016. máj. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
En is befektetem a penzem... agyba fektetem :-D
2016. máj. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ezek szerint jó ízlésed van :)
2016. dec. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!