Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi az, ami trollkodás, és mi...

Mi az, ami trollkodás, és mi az, ami még nem, vagy szódával elmegy?

Figyelt kérdés

2016. febr. 16. 00:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20 Az nekem is van, robbanómotoros hólapátra és fémnemesítőgép üzemeltetéséből.
2016. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Kakasfióka kefirrel.Vagy mi is a kérdés?
2016. febr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Izé, retek. Asszem.
2016. febr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Grtula a hozzászólóknak.
2016. ápr. 7. 19:08
 25/26 anonim ***** válasza:
Az én kocsim elmegy szódával is, de az még nem trollkodás
2017. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, de hogy így két oldalnyi tömény trollkodást kellett végigélni, legyen egy IGAZI TROLLKODÁS is terítéken (így, nagybetűvel):


[link]


Aki nem vágná az angolt, annak is érdemes megnézni. Arról szól a video, hogy a fickó az utolsó kérdést kapja az amcsi Legyen ön is milliomos! c. játékban. A fődíj egy millió dollár. Telefonos segítséget kér, a műsorvezető fel is hívja az apját. Elmondja neki, hogy a fia hívta, és eddig van fix 32.000 dolcsija, ha abbahagyja, de már csak egy kérdés van hátra, és ebben az ön segítségét szeretné kérni, majd átadja a szót a játékosnak. Ekkor az emberke ezt mondja:

"Szia, apa, csak azért hívlak, mert van egy millió dollárunk, ugyanis tudom a választ az utolsó kérdésre is."


No mi a trollkodás, ha nem ez? :DDD

2017. febr. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!