Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit láthatunk ezen a képen?

Mit láthatunk ezen a képen?

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 4. 14:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az elefánt szeme aggódik, mert egysejtű Freddy Krueger a péntek 13-ból csak egy jégkorongot dobott a kórosan elhízott hasmenéses Süsünek és kedvenc haverjának a Facehuggernak az Alienből, akik keményen verekednek érte, de Süsü mohón eleszi a korongot, így szegény Facehugger éhen marad.
2015. dec. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha engem kérdeztek pár színes paca.
2015. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1 Csak találgatsz b*szki! Nem érted, hogy ez csak pár színes paca?
2015. dec. 4. 18:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de olyan mintha egész életemben ismertem volna.
2015. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy művész kifejezte magát a saját szemszögéből.
2015. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez egy izé. Amúgy nagyon szép izé, hol szerezted? Én is szeretnék ilyent tartani itthon, mér megvan hozzá az akvárium is meg minden, csak izét nemtom hol lehetne venni :(
2015. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Wadmalac ***** válasza:
Kérdezd Andy Warholt.
2015. dec. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

# 7


Azért nem mondanám, hogy Andy Warhol tökéletes ellentéte Nikola Tesla, mert mindkettejüknek egyedi ötleteik voltak. Sokkal inkább tudom Andy Warhol ellentétét elképzelni egy iskolás fiúnak, aki csupa ötössel végezte el az iskolát, mindig azt válaszolta a tanárainak, amire jeles járt. Talán annyi kiegészítéssel, hogy a tanár az ő édesapja volt. Azt hiszem fizika tanár.

2015. dec. 10. 15:49
 9/15 Wadmalac ***** válasza:

Hol beszéltem én ellentétről és Tesláról?


:D


Szóval:

wut?

:D

2015. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

# 9


-Rajta vagy te, Tesla, Warhol és az iskolás fiú a képen és egy lila élőlény is.

-A fehér és szürke színek a feltérképezetlen, meg nem értett, ismeretlen részek.

-A 3 fehér kör origója a fekete kör középen.

-A szürke valami, talán kör, nem tudjuk, közepe nem biztos, hogy ugyanott van, mint a másik 3 köré, mivel nem látjuk a pontos kiterjedését.

-A távolság logikai távolságot jelent a képen, minél távolabb van két pont egymástól, annál bonyolultabb közöttük a kapcsolat.



Szerinted ezek alapján ki kicsoda a képen?

2015. dec. 11. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!