Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ez ki találta ki? nem értem....

Ez ki találta ki? nem értem. Valaki elmagyarázza?

Figyelt kérdés
ha a költők isznak,akkor bohémek,a szomszéd Sanyi bácsi meg csak szimplán alkoholista
2010. márc. 14. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
A saját nemükhöz vonzódó médiaszemélyiségek melegek, a többi homoszexuális pedig egyszerűen csak b.zi. Nem?
2010. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem minden meleg csak b*zi...xD

Amúgy ez azért lehet, mert a költők nem isznak annyit, mint Sanyi bácsi. Vagy fordítva.

2010. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet:D
2010. márc. 14. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
A zseni művészt a siker különbözteti meg az őrült művésztől. (idézet egy sorozatból) - ez van. És kész.
2010. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de ez télleg így van, ezen még sosem gondolkoztam el:D
2010. márc. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
AZ emberek azért találnak ki ilyeneket mert nem normálisak.ez a magyarázat.de lehet,hogy a Sanyi bácsi önmagában bohém és alkoholista egyszerre ezért nincs szüksége arra,hogy művész is legyen.vagy lehet,hogy titokban verseket költ,csak nem merte még kiadatni csak ezt senki nem tudja róla...
2010. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!