Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Jól áll nekem ez a szemüveg?...

Jól áll nekem ez a szemüveg? (kép) :D

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 13. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez qrva viccces
2010. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja humorba szántam):
2010. márc. 13. 10:03
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Garrison eldönthetnéd végre mit akarsz az élettől... a szemüveg jól áll, de...mentálisan problémák vannak Veled. Ne kérdezd ki vagyok és honnan tudok dolgokról. megfigyelünk titeket. egész South Parkot megfigyeljük. volt, egy időszak mikor nőnek gondoltad magad, hibásan. férfi vagy, az is maradsz, és a nőket kell szeretned. ha másképp gondolod, az mentális jellegű problémára utal. és Kalap Úr...Ő nem létezik. kettős személyiséged van amit egy bábban fejezel ki. el kell dobnod, és önmagad adni mindig! nem bújhastz el hogy más neműnek hiszed magad, vagy hogy egy kitalált személlyel társalogsz ami ééérdekes módon mindig a TE gondolataid továbbítja....változz meg Garrison. a múlttal ne foglalkozz, de indulj el jó irányba. egy tanártól alapszinten elvárja mindenki hogy normális egészséges, ép mentalitású legyen.
2010. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Körülbelül annyira, mint Mekinek a nyakkendő. Mert gondolom azt a kérdést is Te raktad fel.

A következőkre adnék ötletet:

-Jól áll nekem a toka? (Cartman)

-Jól áll nekem ez a szín? (Chef bácsi)

2010. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyenre vágyom!:)
2010. márc. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vicces vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem elég jól,de azért egy neonzöld vagy neonpink darab mindent vinne.ez így olyan egyhangú!

de amúgy bejössz nekem..nem akarsz talizni??

itt a képem:

[link]

2010. márc. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egész jó,érteeem?XD
2010. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!