Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz hogy távolról is elindíth...

Igaz hogy távolról is elindíthatunk egy atombombát egy androidos telefonnal?

Figyelt kérdés

Nekem sikerült. Most indítottam el egyet Burkina Faso-ból Szíriába. A kód a következő: menjünk rá a beállításokban az android verziószámra, nyomjunk rá háromszor gyorsan egymás után, pörgessük a K betűt amíg meg nem unjuk aztán nyomjuk meg hosszan a logót. A csempék különböző variációjával lehet aktiválni a kódot: kék süti, zöld darázs, piros csoki, sárga nagy kocka, piros kocka, nagy zöld android kocka.

Ha mindent jól csináltunk akkor meg kell jelennie Netanjahunak és Obamának South Park stílusban és fekete ruhában amint összeölelkezve röhögnek. Az atomfejek a kezeikből indíthatók különböző célpontokra. Kellemes lövöldözést mindenkinek!



2015. aug. 10. 01:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
nem mondod..... én már szétoszlattam ausztráliát
2015. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!