Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek az emberek miért...

P.Mester kérdése:

Szerintetek az emberek miért nem hiszik el, hogy a medvesajt tényleg medvetejből készül?

Figyelt kérdés
Barátomnak mondtam, de ő lehülyézett. Mondtam, hogy a képen is a medve van a sajt mellett, és biztos nem azért mert ő feji meg.
2015. aug. 8. 08:10
 1/7 anonim válasza:
65%
Medvesajt kérlek szépen krémsajt. Ugyan olyan sajt mint a többi. Köze nincs a medvéhez. Ez csupán egy marketing, reklám fogás. De ezzel az erővel akkor a kinder pingvin is pingvinből készül? Nem igazán.. Na szóval érted.
2015. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Légyszíves menj le a boltba, ma, szombaton még nyitva van, fogj egy medve sajtot, és itt jön a nehéz mozdulat, amit sokan képtelenek megtenni: fordítsad lefelé a dobozát úgy, hogy a hátulján a kis betűs, ÖSSZETEVŐK LISTÁJA látszódjon. És olvassad el,hogy mi van oda írva.

Nos! Meglepő módon ami oda van írva, abból készült a medvesajt. És nincs benne medve tej.

2015. aug. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De úgy lenne a logikus, hiszen a kecskesajt is kecske tejből készül.
2015. aug. 8. 08:35
 4/7 anonim válasza:
35%
Szerintem is medvetejből készül. Logikus lenne. Miert hazudnanak? Az a vasarlo megtevesztese lenne.
2015. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Medve tejből készül (azért is háromszögű), de nem merik ráírni. Amikor gyerek voltam, akkor még rá volt írva, hogy különleges eljárással készül.


Ugyanígy a macskanyelv, a disznósajt, a lóhere stb. ezek mind hungarikumok.

2015. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
76%

Basszus...

Felfogtam a logikát.

Soha többé nem eszem babapiskótát.

2015. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Akkor a baba olaj babábol készűl??
2015. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!