Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kriptidekkel foglalkozó műsorról?

Figyelt kérdés
A neve Mountain monsters és az animal planeten fut, nagyon hihető szerintem, minden lényt láttam eddig benne, a kútcsától kezdve a varjú-féle békamajomig,a bárányembertől a radiátor hajigáló gladiátor aligátorig és komolyan, nem vicc hogy ezek vannak benne csak más néven a kinézetük megegyezik pont, már várom mikor mutatják benne a loút
2015. ápr. 19. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Azt a sorozatot én is láttam.De ott nem olyan hülyeségeket mutatnak , mint te itt összehordtál.Amúgyis mi az a loú vagy kútcsa?Te szimplán a hülyeséget hordod össze.

A sorozatba mutatták a Grassmant , ami amúgy a Bigfoot lehet.Vagy -egy aminek nem jut eszembe a neve-az lesz a Dartmoori rém...

2015. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó nem ez a nevük oda írtam de úgy néznek ki mint ahogy ezeket a teremtményeket leírták itt a gyakori kérdéseken évekkel-hónapokkal ezelőtt.Na erre mit léptek szkeptikusok?
2015. ápr. 19. 20:42
 3/9 anonim ***** válasza:
De azokat a ''lényeket'' itt csak azért találták ki , hogy ezzel oltsák be a kérdezőt.
2015. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

pedig ezek szerint nem!láthatod te is!

birkaember:

[link]


radiátor hajjigáló gladiátor aligátor: [link]


cigányoid: [link]


na erre mit léptek szkeptikusok?

2015. ápr. 19. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát de látszik , hogy ezek megvannak csinálva.Számítógéppel.Ha mondjuk írtál volna chupacabrát,bigfootot vagy loch nessi szörnyet akkor oké.
2015. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezek a sorozatban vannak benne csak úgy szólok, a képeket googlen kerestem ki az adott lényről pl a snallygaster volt benne legutoljára az pont olyan kinézetű mint ahogy itt régen leírták a varjú-féle békamajmot, pedig akkor még nem ment a sorozat, tehát nem tudhatták kinézetüket!De még is leírták őket=LÉTEZNEK!
2015. ápr. 19. 21:09
 7/9 A kérdező kommentje:

Na ebbe nem tudtok belekötni szkeptikuskák mi?

Cáfolhatatlan bizonyíték!

2015. ápr. 19. 21:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Én láttam az Érmelléki Kuglófembert benne, most már hiszek!!!!
2015. júl. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is láttam az Érmelléki Kuglófembert tegnapután, sőt a Kiskunbüdösfütykösi Repülőnyelvet is! Megnyalt és elszállt!

Na mit léptek szkeptikuskák? :DDDDD

2016. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!