Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » WoW hiányom van! MIcsináljak?

WoW hiányom van! MIcsináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy a gondom.Elment otthonról a net ,most is egy kávézóbol írok.És mivel nincs ne nem tudok wowozni!!!Most milesz?:'(.a 80as paladinomat bannolni fogják ha nem lépek be ,lehet hogy a mage-m kidobják a guildjából ,és a petem sem kap kaját :'(((((((:Próbáltam már mindent segítseteeek :'( 14,2365221458/F
2010. febr. 16. 16:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

WOW,WOW!!


Most kínozlak!Nekem van netem.és a "pete"-m is most kapott kaját.WOW!!


XD

2010. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*pet-em
2010. febr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
áááh most látom hogy humor kategória..... vagy már 12?
2010. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Ha wow függő vagy,/bárki aki ezt olvassa/ fogja a net kábelt, vagdalja 12,56 cm hosszúságú darabokra, majd fogjon egy baltát, majd 10 jól irányzott csapást irányítson a gép oldalára, lehetőleg levett oldallapokkal! Majd az egészet öntse le benzinnel és gyújtsa fel, majd az illető, /persze csak ha képes rá/ kezdjen el ÉLNI! ha ez nem lehetséges, ugorjon a tűzre a gépe mellé és dögöljön meg!
2010. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
:) most akkor meik?Igen már megvagyok 12 ,sőőt több is.Amugy mi van ha csak 12 vagyok? Istenem...
2010. febr. 17. 13:41
 16/17 anonim válasza:
A bannolás attól függ hogy melyik szerveren lehet,mert ha egy nagy szerveren játszol akkor tuti h nem bannolnak de ha egy kis házikészítésü szeron játszol akkor biztos mert a nemhasznált Accod csak a szerot Laggolja. Amúgy megy menjél bulizni ne játsz ilyen baromságokkal... Sry :( én is játszottam ,de csak az időmment rá. Bocsi h ezt is mellékeltem
2010. febr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én is így vok...

csak a simsel

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nem lehet a gépemen

ha megadod az msnedet

dumálhatunk

12/L

xDD

már ma elköszöntem barnátnőmtől,nem bírom tovább sims nélkül :( xDD

2010. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!