Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A macskám nem fogja megölni a...

A macskám nem fogja megölni a húsvéti nyulat?

Figyelt kérdés
Egy kicsit aggódok emiatt. Nemsokára jön a nyuszi, és van egy cicám aki nagyon ügyes vadász, attól tartok ahogy beteszi a lábát a nyusszancs a macskuszom már ketté is harapja a nyakát. Szóval ha nem lesz húsvéti tojás, legalább tudjátok, hogy miért.

#macska #ügyes_macska #nyúlszagú_kölni
2015. márc. 16. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
és mi van a piros szemű nyúllal ami csak akkor jön ha a húsvéti nyúl már "elvégezte a dolgát"? :)
2015. márc. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Óóóóó perrsze hogy ki fogja nyiffantani szegény szegény HúsVéti nyuszimuszit! először azzal kerdi hogy kitépi a belét, majd elharapja a torkát, és aztán eljátszogat a szemgolyóival! és többet nem jön a húsvéti nyulambulam... }:D <----- az egy ördög (bruhahahahahahaha)
2015. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hmpf... akkor jövőre egy új tojással szaporodó nyúlra lesz szükség, vagy átállhat az egész világ a húsvéti tyúkra.
2015. márc. 17. 19:01
 4/8 Chone válasza:

Mi ez a húsvéti nyúl hülyeség? Nyúltenyésztőként felháborítónak tartom, hogy jön Húsvét és akkor kell nyúl, nem baj, ha nem tudják az emberek, hogy mivel kell etetni, hol kell elhelyezni, csak legyen. Majd 2 nap múlva szélnek eresztik szerencsétlen állatot 6-7 hetesen és büszkén mondhatja, hogy volt húsvéti nyula. Barom emberek.


Nem rád értem ezeket, kedves kérdező, de ha Te se tudod megteremteni neki a megfelelő körülményeket és Te is szélnek ereszted utána vagy az életét kockáztatod azzal, hogy a pár hetes nyulat ilyen veszélynek teszed ki, akkor minek neked nyúl?!


Nagyobb nyulakat már láttam együtt macskával együtt feküdni, pár hetesre nem tudom mit reagálna a macska, de inkább kerüld el és ne vigyél a házba nyulat. Esetleg, nem tudom milyen körülmények között laksz, de ha jön a nyuszi, akkor a macskát zárd ki az udvarra, persze, csak ha van udvar.

2015. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 ne komolykodj már, nekem nincs nyulam. Ez a humor kategória, én konkrétan a "húsvéti nyúl"-ra gondoltam, amelyik jön, és tojja a tojásokat xD (egyébként egyetértek a többivel, és tudom hogy együtt tud élni a macska a nyúllal, ez egy vicc :)
2015. márc. 18. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:
jaj de vicces volt! röhög a vakbelem! húsvéti nyúl! ennél viccesebbet én még nem hallottam! kérdező iszonyatosan jó humorod van!!! XDXDXDXDXD
2015. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem a seggem is röhög meg akarod hallgatni?
2015. márc. 18. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem nézitek az új kérdéseket? Elefántbálnakeverékmedve lesz+ingyen a sör! Ezt má nem öli meg egy oroszlán se XDXDXDXDXDXXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDDXDXDXDXFXXDXDX
2015. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!