Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » 9 éves vagyok. Egyik nap...

9 éves vagyok. Egyik nap néztem a tévében a micimackót amikor felizgultam, így "odanyúltam" és véletlenül felnyomtam. Isteni volt. Ettől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 17:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is megvan ez a Bravo gyüjtemény :D
2010. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Nehari, de te nem vagy 9 éves. Így nem ír egy 9 éves, és egyébként meg, erre tisztán emlékszem, erre az esetre. Kábé 15 évvel ezelőtt ugyanez volt a bravo újságban. Egy 9 éves lány kérdezte, hogy terhes lehet e, ha a micimackó közben feldugja az úját, mert erre izgul fel.

Nehari, de ocsmány amit írsz, szerintem egy kis tini vagy, aki jót akar röhögni a válaszokon.

2010. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

2. vagyok, az elsőnek, nem hiszem el, hogy te is emlékszel, jól emlékszem, hogy kábé 15 éve volt:D

Azta...

2010. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Első vagyok :))) idézek még párat a gyűjteményből :D ezen be fogsz szarni :D


"Lehetek terhes,ruhán keresztül,ha még szüz vagyok?"


"16 éves lány vagyok és elmentem az orvoshoz, hogy írjon fel nekem gyógycert. Azt mondta, ha rajtam volt a barátom, utánna vegyem be. De ő kitalálta, hogy én legyek fölül, ő pedig allul. Csodálatos érzés volt. Így aztán ő vette be a gyógycert. Naggyon félek, hogy mija pája, mermár 2 hete nem jött meg. Walamit rosszul csináltam? Mittegyek?"


"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tuntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem kelnek-e ki bennünk a békák, ha az ebihalak belénk úsztak?"


"16 éves lány vagyok! A múlt hónap végén elmentünk a barátommal (nagyon jó pasi) vásárolni, és már 3 hete hogy nem jött meg! Terhes vagyok?"


"11 éves lány vagyok. Bár tudom, hogy nem lett volna szabad, de én mégis elmentem egy bácsival, aki lefeküdt velem. Nem mertem szólni anyukámnak. Azóta többször is megtörtént a dolog és mostmár élvezem is. Mit csináljak?"


"13 éves vagyok és szeretek egy fiút. Az a baj, hogy ö rám se bagozik, talán azért, mert izzadtságszagom van. Hogyan tudnám elcsábitani? Van még valami: amikor megjön a menstruáciom, akkor elég büdüs vagyok, s a súlyomból is le kéne adni 10 kg-ot. Kérlek segíts!"


"Ha naponta fél órán keresztül maszturbálok lehetek-e terhes? Elveszíthetem-e a szüzességemet? Kérlek hamar írj!"



És ezeket komolyan be is küldték, jópár megvan eredetiben is :D

2010. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Azért milyen cink lenne már :D a pasi nyalná a csaj nuniját, az meg elkezd kuruttyolni :DDDDDD
2010. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
2. vagyok megint, ez nagyon állat, köszi, jót mulattam, ja, a kérdezőnek is köszi, miatta röhögtem egy jót.:D
2010. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
ezeket honnan szedtétek?:D újság?:D vagy fent van neten? nagyon nagyok XD
2010. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
A Bravo újságban volt 15 éve kábé
2010. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Léci kérdező, írd már meg, melyik évben nyomták azt az újságot, amiből vetted a szöveget, olyan kíváncsi vagyok.
2010. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
15 húúú:D és mindg? neten nem lehet róla olvasni? még akkor csak 3 éves voltam XD
2010. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!