Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Amit máshol nem mertél, itt...

Amit máshol nem mertél, itt megkérdezed? Nekem nem megy!

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta ismerem a barátomat Gyakorikérdéseket. De nem merem + kérdezdezni, hogy ha szilikon lábat csináltatnék, attól pattanásos lenne-e a mellem, vagy inkább rühesedne a hajam? Ja és tegnap beirtam egy betűt ettól lehetek terhes? Am. 20 éves pasi vagyok és gyantaszűz. Ettől még felvághaton az ereimet, ha anyu nem engedi h kifessem magam?

Köszi, légyszi mindenre válaszoljatok !Kor, nem kötszi!


2010. febr. 1. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz pattanásos a melled és nem is rühösödik a hajad, csak mind kihullik!:) Nos a terhesség... Attól függ milyen betűt írtál be, ha magánhangzót, akkor nincs gond, viszont, ha mássalhangzót, akkor irány kiságyat venni. Ha gyantaszűz vagy használj bár Willkinsont!:D Ne vágd fel az ereidet, inkább vigyázz, hogy anyád ne lásson meg!:)
2010. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezelje a problémát a gyökerénél! Nyomja ki!.... a képernyővel rendelkező eszközöket :D
2010. febr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Huh magánhangzó volt azt hiszem. Azért vegyek be 72órásat?


Az könnyű lesz, nincs is ernyőm :) a képben.

2010. febr. 1. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:
De amúgy nem csak hogy kihullik a hajad, de a fejbőröd is elkopik, és ki fog látszani az agyad. (Főleg ha van....:) Szerintem nyugodtan felvághatod az ereidet, de úgy, hogy meghalj.
2010. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!