Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » S. O. S.! Szerelmes vagyok a...

Zineax kérdése:

S. O. S.! Szerelmes vagyok a telefonomba! Lehet h már nem szeret? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Nagyon megijeszt!Mostanàban estènkènt mozdulatlanul fekszik mellettem ès szótlanul nèz ràm a kijelzöjèvel!Próbàltam vele beszèlni de semmi nem törtènt, csak csendben fekszik tovàbb!Eddig mindig csipogott ha kelnünk kellett ès ràm rezegett!Nagyon fèltem!:(

Legutóbb a lèpcsöhàzban mentünk lefelè, amikor gondolt egyet ès elöresietett a lèpcsön!Nagyon felidegesített akkor ès leüvöltöttem!Soha nem vitàztunk!Azóta nem tudok aludni...:(Biztos megsèrtödött..

Nagyon hiànyzik màr:,(

Mièrt csinàlja ezt velem?:(


2014. júl. 3. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Apple a telefonod, akkor kicsi a kukacod neki.
2014. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez majdnem olyan rossz lehet mint egy olyan orrszarvúval enyelegni aki már nem szeret
2014. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyémántlány ***** válasza:
Biztosan szeret, csak egy kis időre van szüksége!
2014. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kiszúrta, hogy titokban már az új modelleken legelteted a szemed, te pernahajder.
2014. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!