Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki a legszexibb politikus?

Ki a legszexibb politikus?

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 16:05
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
24%
Akkor most helyesbitek: Orbán nem cigány, hanem zsidó. Ugyanúgy, mint Bajnai és Gyurcsány. És miért kell ezért valakit lepontozni?! És magyar vagyok, akkor engem is lepontoznátok?
2009. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Lendvai Ildikó xD
2009. dec. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Vona Gábor jól néz ki:D
2009. dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
vagy szexi, vagy politikus... a kettő egyszerre nem megy... :D
2010. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Ha poén, akkor Lendvai. :D

Komolyan pedig Dúró Dórika. :D

2010. máj. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
igen én is felráncigálnám a kis dúródórikát, csak sajnos már megházasodott :S iwiw 1 dúró dórát dob ki
2010. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

akkor fogom a trabantba beszerelni a turbo-t meg az injektor vezérlőt amit egyenesen japán-francia-kolumbiából hozatok tök ingyér mer nekem ingyen van minden... és ingyen odadom akinek kell csak 20.000ft a licit indul és NMÁ

folyt.

na szal a csirkepacsirtától belehet szerezni a japán-francia-kolumbiából importált injektor vezérlőt amit én ingyér megkapok persze tiis csak fizessetek... na szal beviszitek a trabantot a sufniba és megváltozik az életetek.. csak bekell szerelni a cuccot és ugy fogtok repeszteni mint a csiga dehát... namind1, annyit mondok, csirkepacsirta legyen veletek mert ő szerencsét hoz rátok és szükségetek lesz rá higyjétek el nekem, mert hát mindenhez szerencse kell még ahhoz is hogy ne legyetek injektor vezérlő nélkül amit én persze ingyen megkapok de nem jövök megint ezzel mer már vagy 800x-or leszar... khm... leirtam... na ennyi vót a bableves mára, remélem izlik, akinek nem annak inge legyen ne gatyája és akinek nem inge annak gatyája legyen vagy GAYája na jówan viszontlátásra kezitcsokolom mer én uriember vagyok szal CSIRKEPACSIRTA


szerk2:

csirkepacsirta már feltalálta a legujabb tempomat-ot enek már frissitett FW-je van ezmár a 3.0-ás FW, ittmár smsezhetsz telefonálhatsz esetleg még LSD-zhetsz is, csak jol vigyázz hogy nehogy összeviccelj egy oszloppal vagy egy rendőrrel mer akkor aztán megviccel a gumibottal és szájbakúr az igazival.


csirkepacsirta címe:

japán-francia-kolumbia, a 666. sugárút 6. számú 6. emeleti csirkepacsirta fészek

2010. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Bugyi Bernadett (Budai) xD
2010. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Adolf Hitler
2010. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
nem jön be egyik sem...
2010. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!