Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az öngyilkosságra nincs...

Az öngyilkosságra nincs valami gyógyszer?

Figyelt kérdés
2009. dec. 27. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem

de jó sok kell belőle

2009. dec. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
xD
2009. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a hajlamra magára beszélgetés,zene vagy egy társ.a borderlinera gyógyszerek...amúgy életösztön és hozzáálás változtatás kérdése17/L
2009. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Első te köbgyök xD
2009. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan vicces dolog ám az...:( Majd ha a barátod, rokonod neadjisten... Akkor nézhetnél ám magad elé, hogy ezel viccelődtem, nem akarlak kioktatni tényleg, de amikor megláttam a kérdést... Tudod rossz emlékek idéződtek bennem egy szerencsére sikertelen próbálkozásról. És nagyon nagyon mély szomorúság. Mindmáig felmerül bennem az, hogy mivan, ha sikerül neki. Egy fontos ember az életemben, és nem tehettem volna már semmit. Csak kapom a hírt, és nem tudok hová rohanni. Ezzel soha ne viccelj!
2009. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jajjj b*zdki ez csak egy béna vicc volt.
2009. dec. 28. 12:51
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
OFF: Fasza, hogy az önsajnáló bajnokok nemigen akarják meglátni, miről szól a humor. IGEN, helyes a totálisan ízléstelen, erkölcsromboló, hazug, téves, akármilyen humorizálás, amíg szellemes, vagy eredeti. Miért? Na ezt én se tudom, kérdezd a röhögésemet.
2009. dec. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ez nem az önsajnálatról szólt, csak szimplán nem tartottam viccesnek... te sem röhögnél, ha egy reggel arra ébrednél, hogy egy hozzád lelkileg közel álló személy ilyenre vetemedik... egyébként meg értem én a viccet, nyugodj meg. De annyi könnyet nem kívánok neked, max. a röhögős fajtát..
2009. dec. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas!!!Én aki közel 40 éve inzulinozom magam, nem egyszer voltam már a halál tornácán, én élni akarok. Aki pedig itt játszadozik az ilyen kérdésekkel kívánom neki, de úgy Isten igazából tapasztalja már meg milyen is élesben ez a fene nagy játékszenvedélye.
2009. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Cián
2010. jan. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!