Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elterjedhet az energiacella?

Elterjedhet az energiacella?

Figyelt kérdés
Mindig félek amikor közelebb kerülhetünk az ingyenes energiához, mert akkor megszűnnének az energiaszámláim és nem szenvedhetnék. Mazochista cseléd vagyok, ezért szeretek szenvedni, imádom a szennyező energetikát, az atomerőműveket. Ezért szándékosan félrevezető magyarázatokról adok ki könyveket, ami nem a valós működéseit adja elő a szabadenergia készülékeknek. Például hogy a negyedik dimenzióból teleportálódik elő, vagy a hipertérből, esetleg a nem létező éterből. Ha meg előadást tartok, szintén annyira böszme vagyok hogy ott sem arról beszélek aminek segítségével a kísérletezők mielőbb sikeres készüléket építhetnének. Kéjérzést okoz ha olajsejkek luxusjachtjaiért fizethetek energiaszámlákat.
2014. márc. 23. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2014. márc. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na hála Istennek, már kezdtem rettegni hogy megszűnnek számlafizetési kínjaim az ingyen energia miatt. És akkor mehettem volna szado-mazo szolgáltatást igénybe venni, vagy pedig panelházban kellett volna tartanom 8-10 kutyát hogy az ugatásuktól sem én, sem a szomszédok ne tudjanak aludni, vagyis valahogy pótolhattam volna a szenvedésemet.
2014. márc. 23. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Megszeretném kérdezni a kérdezőtől, hogyha szeret szenvedni, és neki az a szenvedés, ha nem szenvedhet, akkor miért nem szereti, ha nem szenved? Hiszen valójában akkor szenved igazán, és azt szeretnie kéne.
2014. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!