Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Egy hangya elbírja a súlya...

Imrerobi kérdése:

Egy hangya elbírja a súlya 50-szeresét akkor (10-gramm hangyát elküldhetünk egy sörért)?

Figyelt kérdés
2013. okt. 5. 16:58
 1/8 anonim válasza:

Ez elég hülye kérdés.

De szerintem igen.

2013. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bearanyoztad a napom! :D
2013. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Honnan vettél ekkora hülyeséget hogy az 50-szeresét bírja el egy hangya, az inkább 5szöröse szerintem
2013. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg az 50x esét bírja el nézz utána
2013. okt. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jóhogy elküldhetsz, de még számold hozzá a doboz tömegét is. De a legfontosabb, hogy megbeszéld velük, hogy melyik sört kérjék a boltban, azt hozzád vigyek után, és mindannyian együttműködjenek e műveletek közben, mert a sörösdoboz nem osztható a kenyér/morzsa darabolástól eltérően. Az lehet a legegyszerűbb, ha egy alparancsnokukkal beszélsz, akinek van hatalma és gyakorlat a vezetésükben. Ez lehet náluk százados, ezredes talán tábornok, hangya súlytól függően, mert ugye, abból indulunk ki.
2013. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elhozza neked, ha be van tanítva. Ha.még nincs, tanítsd meg neki. A hagya szorgalmas, gyorsan megtanulja. Jó csicska lesz belőle. Lehet én is belevágok egy ilyenbe. :-)
2013. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én a kigyúrt hangyákról beszélek,ezek akár többet is képesek fordulni.(egészségetekre)
2013. okt. 7. 03:17
 8/8 badbullet válasza:
nem, mert 15 fokon a víz fajsúlya 1,00 a söré olyan 1,02 és 1,16 között van, tehát 10 gramm hangya nem tud elhozni 500 gramm 15 fokos sört, főként, hogy nem cseppenként hozzák, hanem gondolom dobozban!
2013. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!