Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen állatságot/emlékezetes...

Milyen állatságot/emlékezetes dolgot követtetek el valaha suliban? XD

Figyelt kérdés
Legyen az bármi, pl mi énekórán betörtük labdával az ablakot, és épp akkor nyitott be az igazgató:D
2009. nov. 1. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Én egyszer elraboltam a matek tanáromat aztán megkötöztem és a pincémben rejtegettem éveken át. Rendszeresen megerőszakoltam majd élve eltemettem.
2009. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer télen nyitva volt a rajzterem ablaka (szellőztettek), de óra volt bent, mi meg hárman hógolyókat dobtunk be.

Egyszer meg az osztályfőnök kocsijának a kipufogójába betömtünk egy újságot. Persze észrevette, igazgatóit kaptunk, én meg egy alapos verést is otthon :)

2009. nov. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer haverommal megerőszakoltuk aztán feldaraboltuk az összes lányt az iskolában, de az osztályfőnök észrevette. Szerencsére egy figyelmeztetéssel megúsztuk. Azóta csak nem erőszakolunk meg senkit mielőtt feldaraboljuk!
2009. nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Bezártuk a kémia szertárba a kémia tanárt.:D Hatalmas volt. :D:D
2009. nov. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresen befejeztem :)
2009. nov. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiégettük a poroltót..:P
2009. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
jöttek filmezni Németországból vmi nemtudom kik :D hogy majd ott leadják milyen egy németóránk, hát én és osztálytársam mentünk ki a táblához, aztán letörtük :O valahogy, nemtudom hogy de leesett az egész XD és a nagy zajra bejött az igi és rendesen lecseszett minket :D
2009. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
az egyik tanárunk mesélte, hogy április 1jén pár 8.-os kiakasztott a suli falára egy óriási táblát ráírva "Eladó az iskola" xDxD
2009. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!