Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy tetszik a történetem...

Hogy tetszik a történetem kezdő része?

Figyelt kérdés

Egyszer volt hol nem volt,volt egyszer egy pszichopata fanatikus hülye aki abból élt hogy emberekből csinált frankeistejn utánzatokat ami igazából egy epervolt de ha a térdii és ő egy idióta ember volt aki egy abból élt hogy az embereket elcsúfította ill.megkínozta ennek a palinak a neve chad volt.Egyszer csak Chad azon kapta butuska fejét hogy nincs otthon elég benzin és gyufa igy hát elindult az erdőbe ahol meglátott egy gyönyörű szintén pszichopata nőt akit Gwennek hívtak.

nos hát Chad nem is tétovázott oda is sétált a láncfűszért hadonászó nőhöz és ezt mondta neki: -Szia! Hát te meg mit csinálsz itt egyedül ebben a veszélyes erdőben?-kérdezte sunyi hanggal.

-Hát én csak,-dadogott gwen.É-én öö héát én csak hadonásztam ezzel a láncfűrésszel.És te mit keresel itt?-kérdezte félénken és meg igazította az arcán lévő maszkját.

-Én épp az erdőbe indultam hogy benzint és gyüfát keresek.-mondta kedvesen.

Gwen megfordult s egy fa tövéhez sétált majd lehajolt és Chad kezébe nyomta a benzint és a gyufát...



2013. aug. 9. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Én bukok az ilyen humorra. Tudok mosolyogni ezen is! Kicsit talán túl van húzva? Esetleg sok eredetiségét probalnek belevinni, nehogy az legyen, h az ember kitalalhatja előre hogy pl. most egy standard X-szitu jön csak éppen pszichopata köntösben. Igaz a monypython után nehéz újat alkotni, náluk is érzem néha úgy, h "ja, már megint ez a lemez'

Ja a helyesírás, stb remélem jobban is megy élesben....

2013. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kicsit gyorsan írtam és elfelejtettem kijavítani...xD

Viszont még a történetnek nincs vége csak méh ennyit írtam le de szeretném folytatni majd :D

2013. aug. 9. 14:50
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és egy blogot is készítek erről a történetről
2013. aug. 9. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Tetszik.Majd küldj linket :)
2013. aug. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké,ha kész lesz már küldöm is :)
2013. aug. 12. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 voltam,

ja, a linket is posztold ide!

jo kis kreativitasi ujjgyakorlat, remelem az atolvasott verzioban strukturaltabb a mondatfuzes; Farkashazy ebben NEM kovetendo...

2013. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!