Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mit csináljak ha azt hiszem...

Mit csináljak ha azt hiszem szerelmes vagyok ebbe az emberbe, de még csak nem is ismerem?

Figyelt kérdés

[link]


Imádom ŐT! :x


Írjak rá? Mégis mit?


2013. máj. 11. 18:34
1 2 3 4
 31/34 Fitos Emese (Mesi) válasza:
XD
2013. máj. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Valahogy úgy érzem, hogy a kérdezőt ismerem!! Egyébként a kérdező által belinkelt fb profilon én vagyok. Az egyik válaszadóval értek egyet. Miszerint milyen jogon rakják ki hogy kiről van szó.Ez nem fer!!! Másrészt ezt a kérdést a humor címszó alatt tette fel a kérdező. Ebből is lehet látni azt hogy ez a kérdés nem korrekt nem komoly. Tudom, hogy miért tette fel ezt a kérdést. Mert nemrég kérdeztem valamit a gyakorikérdéseken, ami rá is vonatkozott. Ám azonban azt én ott komolyan mondottam. Mivel még Ő azt se tudja mit és hogyan érez az ember ezért jobb lenne ebből nem csinálna humort. Mert azt valaki, hogy reménytelenül szerelmes valakibe ez komoly dolog nem jó érzés hozzá kell tegyem. Végül is de nem utolsó sorban amikor kérdeztem a gyakorikérdéseken akkor annak az illetőnek rejtve hagytam az inkognitóját nem mondtam hogy kiről van szó csak annyit mondtam hogy egy lány! Erre meg Ő a Nórácska (most már kimondom) belinkeli sok ezer ember elé a fb os profilomat hát szép nem mondom. ugye Nóra
2013. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Köszönjük emese, jót röhögtünk rajtad, am a link mindenkinek a saját facebookoldalát hozza be, tehát ha te kattintsz rá a tiéd, ha más akkor másé. Azért jó volt nézni ahogy vergődsz Trololololo.... :))


A többiek legalább értették a poént :))

2013. máj. 26. 22:00
 34/34 anonim ***** válasza:
Nagy Tomm: Te tényleg annyira hülye vagy,amennyire látszol??? :)))
2013. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!