Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Itt ülök a 61-esen, és van...

Itt ülök a 61-esen, és van mellettem egy óriáscsiga. Beszél hozzám, de nem értem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 3. 17:21
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
Hát akkor a felcsatolhatót elő, s torlaszt az ajtódhoz.
2013. máj. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
hát ez egy picit durván hangzik elsöre.
2013. máj. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
ha magamra csatolom, aznekem nem olyan jó, viszont róla pedig lecsúszik..
2013. máj. 5. 12:43
 14/50 anonim ***** válasza:
Miert nem jo neked, h latod h elvezi, jobb adni mint kapni. Egyebkent meg tudnam ajanlani a nyali-falit, az mar ar neked is jo lenne sztem. Ritka az ilyen lehetoseg, h oriascsigaval, elj vele sztem, en egy kicsit sajnalom, h velem soha nem tortenik ilyen jo dolog.
2013. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
jézusom, hát nem ma kezdtem a szakmát, de ilyen perverz állatokat még életemben nem láttam.
2013. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
ezzel csak az a baj, hogy a háborúban kivágták a nyelvét..még arra gondoltam, hogy csinálhatná a csápjával, és akkor még körül is nézhetne odabent, de nagyon fél, ezért nem tudom meggyőzni..
2013. máj. 5. 16:07
 17/50 anonim ***** válasza:
Jaj a haboru, a regi szep emlekek, b*sszus ezzel a csigaval akkor talalkoztam, en vagtam ki a nyelvet, mert tul hangos volt action kozben. Bocs, h igy elb*sztam a szorakozasod, de akkor ki gondolta volna, h veled fog talalkozni. A csap az nem rossz, egyszer nekem is volt ilyen kalandom, emlekezetes volt, azota se volt olyan jo. Biztos tetszeni fog.
2013. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
hallod, ezt Zoltán is látja..és mivel magánnyomozó, el kezdett kutakodni utánad..oh, már meg is van a lakhely..ja, amúgy sikerült meggyőznöm a csápos dologról..eddigi életem során ez volt a legjobb! annyira..leírhatatlan érzést nyújtott..viszont közben oldalra fordította a fejét, és eltört..szóval az volt az első és az utolsó alkalom.:( viszont téged, drága háborús kommentelő, fél szemmel is megtalál..és bosszút fogunk állni..
2013. máj. 5. 21:20
 19/50 anonim ***** válasza:
Engem kereshet, de azzal legyen tisztában, h én a rejtőzködés nagymestere vagyok, szerintetek, h éltem túl a háborút? De ha esetleg meg is talál, akkor lehet, h nem ússza meg annyival, mint múltkor, most pl. vmi fontosabb szerv jön. GYERE ZOLTÁN JÁTSSZUK LE, HA GONDOLOD!!!
2013. máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
elindult..nem tudtam utolérni és visszatartani..de olyan magányos vagyok nélküle..remélem hamar legyilkol, hogy utána újra eggyütt lehessünk..amúgy így már érthető, hogy miért nem értem amit dumál..de sok sikert, Zoltán!
2013. máj. 6. 08:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!