Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Melyik volt előbb, a csirke...

Melyik volt előbb, a csirke vagy a tojás? Miért?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 26. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Tojás, mivel ha a csirke a múltjába néz tojás, ha a jövőbe leves. :)
2013. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A csirke(vagyis tyúk) volt előbb, mivel az a tojás képződése egy fehérjén múlik, ami csakis a tyúk petefészkében található meg.


Tehát tyúk nélkül nincs tojás :)

2013. ápr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Isten a tyúkot teremtette először így egyértelmű a válasz
2013. ápr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tojás. Ja, nem. A tyúk. Vagy várjunk csak... a tojás. De ha jobban belegondolok, a tyúk. Á, f*szom. Egyszerre lettek.
2013. ápr. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De hát addig nincs tojás, ameddig a tyúk ki nem tojja, de tyúk sincs, ha nem kel ki a tojásból. Szerintem nincs is, csak bontott csirke, Tesco gyártmány az egész, azt meg senki sem tudja, miből van. A Tesco árai struccra utalnak, a mérete inkább a verébre. Na ez egy bizonyíték az evolúcióra.

:)

2013. ápr. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

a tyúk, mert:

a "tojás" egy állapot a fejlődés során, és nem is az első állapot. egy hosszú folyamat nem kezdődhet el csak úgy a közepén. a tyúk fejlődött ki először az ősvízben úszkáló egysejtűekből.


ez olyan mintha azt kérdeznéd: mi volt előbb? az ember, vagy az anyaméh?

2013. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jófej:D ***** válasza:
Tojás mert már a dinoszauruszok korába is lehettek.
2013. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
tojás mert a dínók is azzal szaporodtak :P
2013. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Na figyelj a tyúkot éveink során, az ember fejlődésében és egyre technikusabb világba fejlődtünk, Erre már nem tudom hol kaptam választ mert nem vagyok olyan nagyon "okos" de nyílván való hogy a tyúk volt előbb mivel a tyúkot tenyésztették,tenyésztették és ahogy mondtam a világ egyre csak fejlődik,fejlődik. A tojás csupán a tyúkból kifejlett létrehozott nemtudom hogy mondjam "lény" :D Tehát ez nem a legjobb gondolkozási módszer hogy : Várjunk csak, a tyúkból van a tojás, a tojásból a tyúk. De nem muszály tovább gondolni ott megállsz az olvasásban: A Tyúkból van a tojás. Nincs a másik rész. De kifejtettem remélem neked ! Tehát a tyúk!
2013. ápr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!