Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fel merjek szállni egy vonatra?

Fel merjek szállni egy vonatra?

Figyelt kérdés
A férjem milliárdos, több kocsink is van, de én már néha unom őket. Vonaton viszont még nem utaztam. Gondoltam, felszállnék egyre kalandvágyból, de kicsit félek. Nem fosztanának ott ki, vagy nem kapnék valami fertőzést? Egyáltalán, hogy néz ki egy vonat belülről? Milyen ott a higiénia? És melyik vonatot javasolnátok?
2009. szept. 20. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha lesz egy kis időm,akkor rettenetesen sajnállak majd.Vedd magadra a legdrágább ruhádat,rakd tele magad ékszerekkel,és lehetőleg Miskolc vagy a Nyírség környékén vonatozz!
2009. szept. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Elég fiatalon kiszúrhatott téged az urad. Vasúthoz vasútállomás dukál, és ha megvan a végcél, lehet jegyet venni. Készpént elfogadnak. Javaslom a nappali járatot, ott csak a kalauz a kellemetlen, esténként vannak orkok is, azok bandában járnak, de a kellemetlen szagukról megismered őket. De addigra már késő.
2009. szept. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, csak nekem tűnt fel, hogy ez a kérdés a HUMOR kategóriában van? :)


22/F

2009. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben először az Úttörő-vasutat próbálnám ki.

Kicsi vasút-kicsi para:)

2009. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!