Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nagyon szuper extrém szívatások?

Nagyon szuper extrém szívatások?

Figyelt kérdés

Az uncsi tesóm mindíg piszkál és alá becsül.

Igaz nagyon béna vagyok a trükkökben,de b tervem mindíg van.


a segítségeteket kérem hogyan lehet egyszerűen otthon szivatásokat készíteni,olyasmiket keresek ami a szobát nem piszkolja össze,vagy ha mégis akkor könnyen fel lehessen takarítani,fájdalmat semmiképpen ne okozzon vagy ha mégis akkor kibírható legyen.


ilyesmikre lenne szügségem : pl,amikor kihúzza a fiókját akkor vmi trutyi repüljön a képébe,vagy mvi gépezet ami szintén trutyi lövel.

északai megoldás nem jó mert recseg a padló és nagyon éber az uncsitesóm. Bármilyen frappáns ötletett várok de a régi klasszikusokat nem kérem(tejszínhab a kézbe,wc fóliával,fogkrém a papucsba) eddig avval próbálkoztam hogy be cérnáztam az egész szobát reménykedve hogy elesik,mert este edzés útán jön haza,de észrevette,és kinevetett.Nagyon kezdő vagyok.A legjobb az lenne ha váratlanul érné.Mellesleg 20 éves fiú az uncsitesóm.

csak normális válaszokat kérek köszi.

Bocsi a helyesírásért.



2013. márc. 3. 23:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Rakj taposóaknát a szőnyeg alá. Az mindig beválik.
2013. márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
Vagy gránát a fiókba. Rákötsz egy madzagot, lerögzíted, így amikor kinyitja a fiókot, jól telerobbantja az arcát repeszekkel.
2013. márc. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hú ezek tényleg jók,de azért ne enyire dúrvát XD

mellesleg honnan szerezek gránátot ?

vmit ami othon könnyen elkészíthető.....

de azért köszi,várom még az ötleteket.

2013. márc. 3. 23:54
 4/21 19gal_balazs97 ***** válasza:
Pont gránátosat akartam mondani na mindegy résnyire kinyitod az ajtót, a tetejére forró szurokkal teli vödröt raksz aztán, ha kinyitja az ajtót ráömlik ez a középkorban is bevált, vagy veszel egy jó airsoft fegyót automatára állítod és ha mondjuk a szobájábol kijön rálövöd az egész tárat.
2013. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Egyre morbidabb válaszok jönnek..

a vödrös jó na de szurokkal ????

2013. márc. 4. 18:17
 6/21 anonim ***** válasza:

Az Airsoft nem halálos, sőt, a bőrét is ritkán sérti fel az embernek. Kis műanyag golyókat lő, bár az tényl hogy roh@dtul fájdalmas.

Am a vödröset lehetne folyékonyra hevített acéllal vagy bármilyen szilárd fémmel is.

2013. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Próbálj az italába csempészni egy csepp higanyt. Ha megússza mérgezés nélkül, a szervezet azonnali reakciója, megszabadulni a méregtől mindenáron lefelé, vagyis egyből összefossa magát.
2013. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Utolsó:

Tehát vagy meghal, vagy összefossa magát xD

2013. márc. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy csepp nem fogja megölni. Annyira azért nem üt.
2013. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A higany veszélyes. Inkább ricinusolaj + csilis vécépapír.
2013. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!