Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Otthon unatkoztam, ezért...

Otthon unatkoztam, ezért fogtam a konyhakést és kettévágtam egy atomot. Megijedtem, hogy most mi lesz, ezért bedobtam az uránraktárba. Most itt ülök a szemközti szobában és várok. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyébként Urán 235 izotóp volt

#humor #konyha #kés #nejlon #urán #woosh #kecskefing
2013. márc. 2. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne unatkozz máskor. Amúgy jobban teszed, ha kihasználod az urán reakciójából származó robbanást, mert emberméretű időkaput nyithatsz vele 4.5*10^-789 másodpercig de amíg a robbanás lejátszódik jobban teszed, ha addig egy közeli galaxisban vársz, de siess vissza a Földre, míg bezárul az időkapu. Sok szerencsét :)
2013. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dalek Traak ***** válasza:
100%

Milyen késed van neked???

Legközelebb ne szórakozz atomok szétvágásával, mert a végén felrobbantod a fél országot.

2013. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd, hogy nem robbantotta fel rögtön a fél kontinenst, máskor óvatosabban játszál ilyesmivel, fiam.
2013. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Gyorsan edd meg aztán ha felrobban benned olyan leszel mint Hulk !
2013. márc. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

úristen O.O

Ez szenzációs!


Várd ki a végét ;)

2013. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam álljál le a füvezésről nagyon gyorsan, mert anyád nyakonvág!
2013. márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

Pont félbe?

Akkor most van két palládium-atomod, csak jó lesz valamire, meg néhány kósza neutronod, ennyi már csak nem öl meg. A neutronokat azért ne hajigáld be az uránraktárba, ott lehet belőle rumli. Ha már bedobtad és kívülről forrónak tűnik az ajtó, ne nyisd ki. Bár ha a kedvenc ólomruhádban egy tizedmásodpercnyi ajtónyitással be tudsz dobni egy tonna grafitot, akkor még menthető a helyzet.

2013. márc. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Reméltem hogy lesz itt egy atomfizikus aki segit a helyzeten :) Egyébként kisült a geiger számlálóm és fosok
2013. márc. 27. 22:40
 9/9 Wadmalac ***** válasza:

Érdekes, én még nem tapasztaltam a Geiger-Müller számláló emésztőrendszerre gyakorolt hatását.

Rám a cheddar sajt hat így.

2013. márc. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!