Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Most azt játszuk hogy te egy...

Most azt játszuk hogy te egy gitár vagy, én pedig kérdezek tőled jó?

Figyelt kérdés
szóval milyen volt az utad kínától idáig hmm?:) nem túl száraz a levegő? nehogy leszakadjon a húrtartó nyerged itt nekem. és hogy érzed magad itt nálam, nem unatkozol kicsit? remélem azóta jobban érzed magad hogy lecseréltem a húrjaid. azt is akarom még kérdezni hogy te mit érzel mikor pengetnek? kellemes neked vagy milyen érzés? szerintem egy nagyon szép hangú hangszer vagy és szeretnék még nagyon sokáig dalokat kísérni Veled :)
2009. szept. 6. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát,kicsit rizikós volt..De nagyon száraz és rizs szagú minden.Picit unatkozok,jó lenne ha pengetnél kicsit engem:)

Amikor pengetnek,bizsergést érzek,és kiráz a hideg,nagyon kellemes érzés!Én Szeretem!Kérlek,Játsz rajtam valamit most!

És sokáig hű társad maradok!


Üdv: A Gitárod!

2009. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj nagyon szívesen, nagyon aranyos kis gitár vagy, örülök hogy kölcsönösen örömet okozhatunk egymásnak:) és ígérem próbálkozok minél jobb bánásmódban részesíteni
2009. szept. 6. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Japán gyártású Ibanez sa260fm vagyok transparent levanderblue színben. Nagyon szép vagyok. Csak rosszul címkéztek és azt hitték, hogy Kinábol jöttem...közben én japán vok!!!! felháboritő. a nyaki pickupot kifogom cserélni egy EMG-re és akkor már nagyot fogok zúzni :)Amikor megpengetnek...hmmmm olyan mint a szex ( de jó lehet egy gitárnak...:D )D'Addario húrok vannak rajtam igy elég sokáig bírom, még nem koncerteznek velem ezért nem kell 1 havonta cserélni őket :) ÉS velem fogják megirni a világrengető világmegváltó metált amit még a rapperek is hallgatni fognak :)
2009. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szép vagyok ,jo vagyok sokan játszanak velem de azért rajtam ne!
2011. jan. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne pengess!
2011. jan. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hányszor mondjam még, hogy én H-E-G-E-D-Ű vagyok!!
2011. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jason Becker ***** válasza:
Te most a pengető vagy, vagy a pengető Ő? :)
2011. jan. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!