Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek Deidara szüzen...

Szerintetek Deidara szüzen robbant fel?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hááát... önmagát ki tudta elégíteni orálisan, többféleképp is... nővel viszont nem hinném, hogy volt kalandja az Akatsukin belül :P
2013. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
van még esélye....edo tensei
2013. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan, már a feltámasztott alakját is rég ledarálták Kankuroék.
2013. febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni hogy a kezeit ne számoljuk :D
2013. febr. 9. 22:34
 5/9 anonim válasza:
100%
:'D Hát ez nagy! Szerintem a Akatsukban szinte mindenki szűz mondjuk kinézem Deidarából hogy megrakja Tobit, de csajjal tuti hogy viszont ha a jelenbe élne csomó csaj bomlana érte.
2013. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
na és akkor mivan konannal meg peinnel? nem volt semmi se köztük?
2013. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, azért Konanről tényleg nem kéne megfeledkezni... A szájakkal ellátott kezeiről meg nekem is mindig az ugrik be, amit előttem már gondosan kifejtett a válaszolók háromnegyede.:D Ha máson nem, fehéragyag-csajon lehetett alkalma kipróbálni egyet s mást (nem tudni sokat Nagato szexuális orientációjáról, de némi hajlammal akár ő is navigálhatta a bábut), hogy aztán művészien megsemmisíthesse a csodaszerszámot robbanás útján... ennyit a szado-mazo észjárásomról.:D
2013. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát Kakuzu 91 éves volt szóval ő szerintem fénykorában simán kalandozott itt-ott :D

Pein meg Konan, fene tudja, de szerintem elképzelhető :D

2013. febr. 17. 20:51
 9/9 Catsy La Momohana válasza:

De betegek vagytok XD

Amm nekem is a szájak ugrottak be :-)

2013. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!