Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Kaptál már nyaklevest (pofont)...

Kaptál már nyaklevest (pofont) és miért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 5. 08:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Na jó majd én kezdem.Egyszer azért kaptam mert egy srác azt hitte hogy nézem a seggét ami nem volt igaz.Egyébként én is kan vagyok és nem homi természetesen viszonoztam,utána haverok lettünk.
2009. szept. 5. 10:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Tegnap anya úgy a fejemre vert hátulról, hogy lefejeltem a billentyűzetet aminek letörtek a kitámasztói és púp van a homlokom közepén. :D Az okára azóta sem jöttem rá, de nem baj. :D
2009. szept. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem a srác volt a homi ha rögtön az jutott az eszébe h nézed a seggét..xd

egyébként nem nemkaptammég ..najó régen nővéremmel pofozkodtam rendesen :D

13/l

2009. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1*er ha jól emlékszem,aputól mert igazgatóit vittem haza.
2009. szept. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Apámat egyszer véletlenül tarkón dobtam egy nagy zöld szilvával.Akkor egyszer kaptam tőle,mert nem örült.De ez már régen volt.Nem is biztos,hogy véletlen volt. :D
2009. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 capslock válasza:

Nyáron 40 fokban lelocsoltam az autót egy egész üveg autósamponnal és pár órára úgy maradt a tűző napon. Tiszta nyúlós-ragacs volt!!! Apám jól elvert érte XD De voltam vagy 6-7 éves :)

/L-22/

2009. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kaptam, már nem emlékszem annyira az okokra.
2011. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!