Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van utolsó kívánságod mielőtt...

Van utolsó kívánságod mielőtt asszimilállak?

Figyelt kérdés
Mi vagyunk a Borg. Minden faj biológiai és technikai tudását magunkba olvasztjuk. Az eddig ismert életmódjuk véget ért. Az ellenállás hasztalan. Az erő nem jelent semmit. Végül úgy is mi győzünk.

2013. jan. 19. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
én akarom irányítani a borgot
2013. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Jófej:D ***** válasza:
Tünnyetek el örökre.
2013. jan. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 WorfHadnagy ***** válasza:
Ó, a fenébe, ezek adaptálódtak a fézeremhez! Na, sebaj, mindig kéznél van a Bat'leth-em... Ez meg eltört, ahogy belevágtam az egyik gyomrába... Van valakinél egy mágnesdarab? Összeragadnak félreérthető pózban, a királynő majd azt hiszi, hogy izélnek, és lekapcsolja őket... XDDD
2013. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kahless kardja megvédi a klingon birodalmat!

K'aksi

2013. febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére épp most vettem egy Csillagkaput és egy ionágyút a sarki teszkóban, így elmenekülhetek a szomszédos galakszizsba, éz ha egjikűkn próbánykodik, lelööm a zzionágyúmäll. Ezséjnetek zinchen!
2013. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó kívánság?

Hmm...

A feleséged sz*pjon le! Ez a kívánságom... ^^

2013. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az én utolsó kívánságom az mielőtt asszimilálsz,hogy legyek asszimilálhatlamn
2013. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!