Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem értem! Van egy olyan Tom...

Nem értem! Van egy olyan Tom és Jerry-s rész, ahol Tom várakozik a fürdőajtó előtt, hogy Jerry végre kijöjjön. De akkor miért nem mentek be együtt?

Figyelt kérdés
Jerry elvégre kis termetű.
2013. jan. 9. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyes részek reflektálnak a való életre, és azokat figurázzák ki. Egyik ilyen jellemző momentum lehet az, hogy sorban állás van a fürdőszoba előtt, amikor többen is be akarnak jutni egy időben.


Ezen felül pedig a meséknek (és úgy általában a megrendezett dolgoknak) saját valóságsíkjuk van amiben saját törvények uralkodnak, amiknek a mi valóságunkhoz nem kell hogy közük legyen. Ha nézed, azokat el kell fogadni hogy élvezni tudd a műsort, és így nem kell mindig azon fennakadni hogy a mi világunkban az nem úgy történik (persze hogy nem, de az egy fikciós történet), vagy máshogy is történhetne.

2013. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert hogyha látják egymást, nem hatnak rájuk a quantumfizika törvényei. Viszont amint nem látják egymást, anterferenciaszerű lesz a viselkedésük. Tom pedig tudja, hogy ezt képes az előnyére fordítani.
2013. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te jo eg ! Egy egernek is van maganelete !!!!

Ezen teljesen ki vagyok akadva!Mit nem lehet ezen erteni?

Egyszeru ! Jerry szegyenlos (igaz ,hogy nudista, de az most nem szamit , strandra vegulis furdoruciban jarnak). Szerintem te sem szeretned ha egy Tom nevezetu ficko nezne ahogy epp pisilsz, vagy a reggeli szuksegleteidet vegezned es azt nezne.

2013. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!