Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy kell úgy széttépni a...

Hogy kell úgy széttépni a ruhát, hogy egy új, tök jó fazonú ruha legyen belőle? A reklámokban simán megcsinálják:D

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Széles mozdulatokkal, erőből, nagy lendülettel! :D :D :D
2009. aug. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jó lenne elsajátítani ezt a technikát...ha nem tetszik egy ruha, csak szét tépem, és máris van egy új:))
2009. aug. 19. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

NAgyon fontos, hgoy pontosan kövesd az elkészítési módot:

Csípesd be a ruhád a lifttel, majd ha még időben utánakasz enm tépi le rólad a ruhát derékból, de fontos az is hogy elötte mindíg szőrtelenícsd a lábad...

2009. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az sem árt, ha a ruhát a kínaiban vetted. Akkor könnyebb eltépni, mi több, eltépődik magától.
2009. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

egyszerű ha nem veszel fel a ruha alá alsóneműt tökjó fazonú ruci kezd növekedni alatta ami pár órán belül teljesen kifejlődik tehát öltözz fel (vigyázz melltartó bugyi/alsónadrág ne legyen rajtad) menj azonnal társaságba majd anélkül hogy megnéznéd (mert ha előtte rápillantasz amint fény éri eltűnik) letéped/rántod magadról a neked nem tetsző ruházatot

sok szerencsét:D

2009. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdő varrónő vagyok! A reklámban látható ruhát én varrtam. Elég szépen fizettek érte,ezért úgy gondoltam nem kell megtanulnom rendesen varrni. Az a jó,ami sz@r:)
2009. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!