Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van olyan vicces vagy cikis...

Van olyan vicces vagy cikis történetetek amelyek a mellékhelységhez kapcsolódnak?

Figyelt kérdés

Suliba egyszer az történt, hogy mivel közösen mentünk ebédelni az osztállyal, így előtte pár csaj elment WC-re. (3-an mentek)

2-en kijöttek, már nagyben ülünk az asztalnál, amikor kiabálást hallunk, hogy "Segítség, nem nyílik a budiajtó!!!"


A csajnak nagyon ciki lehetett, de mi szakadtunk a röhögéstől.:D


2012. nov. 16. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

kiskorunkban azt csináltuk hogy az iskolában a mosdóban,ittunk a csapból,de nem nyeltük le hanem azzal versenyeztünk hogy ki tudja tovább tartani.(persze kimentünk a mosdóból és nagy puffadt vízzel teli szájjal mentünk ide oda.Volt hogy kispricceltük a vizet mert annyira röhögtünk..

(de kb 11 évesek lehettünk)


Egyszer meg az volt hogy egy csaj kiejtette a telefonját a wc fülkéből én meg felvettem mert azt hittem egy kint álló lányé a telefon.Erre a wc-s csaj elkezdett kiabálni hogy kivette fel a telefonom?Ki lopja a telefonom !!?

(amúgy láthatta a telefont mert az ajtón kívül esett de nagyon közel a fülkéhez_


én meg vissza tettem hogy jajj elnézést azt hittem a másik lány ejtette le...

hát ez totál gáz volt

2012. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszer egy hetedikes fiú (én 6. voltam) bejött a lányvécébe, mert nem látta, hogy ott vagyok, sikítottam, õ meg azt mondta: "Bocs, én csak az exem keresem" barátnõm a wc-n ült és szakadtunk a röhögéstõl! :D
2014. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!