Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Na most kinek van igaza?

Na most kinek van igaza?

Figyelt kérdés
egy haverom bálának becézik és megmutattam neki valami zenés videót la bala címmel ami spanyol volt erre azt mondta hogy még a latinok is imádják. Nos a latinok kihaltak "A latinok indoeurópai nyelvet beszélő ókori itáliai nép." wiki-ről idéztem. Ő ilyenekkel jön hogy hát de vannak latin-amerikaiak meg ilyesmi de kifejezetten latin Emberekről volt szó. már 3an voltunk akik mondtuk neki hogy hülyeséget beszél de nem hitte el. akkor most kinek is van igaza?:D
2009. aug. 12. 02:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nektek:D
2009. aug. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem
2009. aug. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mivan? xD latinok is die, ez tény...
2009. aug. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
manapság is szokták mondani h.latin népek,(valóban főleg a dél-amerikaiakra mondják)latin vérmérséklet.stb...ha nagyon pontosan akarunk lenni,latinok már nincsenek,de a közbeszédben használjuk a kifejezést.
2009. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Anyukámnak van igaza, mint mindig... :/
2009. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szomszéd pistabácsi mindig jó megmongggyaa.
2009. aug. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!