Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » *Ha nukleáris rakéta sílót...

*Ha nukleáris rakéta sílót akarok építeni a kertembe, akkor mire kell vigyáznom?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

0. vegyél fel egy heggesztő szemöveget, mert az megvéd ha vmi robban

1. szólj a szomszédoknak hogy mennyenek el nyaralni, mert valszeg nukleáris robbanás lesz

2. zárd el otthon a gázt

3. sztem ehhez különleges engedély is kell, de nem vagyok benne biztos, majd megkérdezem havemom havervát, mert ő is csinált ilyet


csak ügyesen és jó utat

2009. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

1. arra, hogy legyen építési engedélyed

2. ha nincs engedély, akkor arra, hogy a szomszéd fel ne nyomjon

3. legbiztosabb, ha a föld alá építed, akkor nem tűnik föl senkinek

4. hogy a vízből kinyerjed a zoxigént

2009. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Az ég világon semmire, ha kihívod az NRS telepítő brigádot, akiknek manapság már minden nagyobb városban van telephelyük, mivel már nagyon elterjedt a civil lakosság körében ez a korszerű ingatlanfejlesztési beruházás, ami nem is olyan drága. Van éjjel-nappal hívható zöld számuk, keresd ki google-ben.

Nem ajánlom, hogy egymagad akard kiépíteni az NRS-t. Ez több veszélyt is hordoz magában. Először is biztosnak kell lenned, hogy megbízható helyről szerzed be az alapanyagokat. Az NRS telepítő szakembereknek van megbízható anyagbeszerzési forrásuk.

Gondolj bele, ha te valami lengyel piacos plutóniumot szerzel be, és augusztus 20-án derül ki, hogy nem is fegyvertisztaságú, aztán kilövöd és semmi durranás, az milyen égő már a szomszédok előtt?

2009. aug. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Amikor én épitettem minden rendben ment,de egy dologra még én sem figyeltem,tehát most felhívom rá a figyelmed,ha a siló alapját kézzel ásod,akkor VEGYÉL FEL KESZTYŰT MERT FELTÖRI A KEZED AZ ÁSÓ!!!
2009. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
saddam husseinre
2009. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
A szennyvízcsatornára,ha szétb@szod ásás közben,elönt a sz@r:)
2009. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Szólj, az asszonynak, hogy az idén nem krumplit fogtok ültetni!

Ügyelj arra, hogy a kutya ne ássa ki!

Semmisítsd meg a siló blokkját!

De a legfontosabb: NE LÓGJON KI A CÍMKE A FÖLDBŐL!

2009. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
most olvastam, hogy Chicagoban felborult egy bicikli egy siló mellett és senkinek nem lett semmi baja. tehát ügyelj, hogy mindig legyen egy felboruló bicikli a közelben és akkor simán fog menni minden.
2009. aug. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Az életedre.
2009. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
semmire csak a sugárveszélyre de azt észreveszed ha elkezdessz zöldülni de akkor el kell utaznod kínába hogy átsárgulj akkor semmi bajod nem lessz max prosztatád de azt ígyis úgyis megöröklöd tatádtól szóval tökmind1!
2009. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!