Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Látta-e már valaki, milyen a loú?

Shai-Hulud kérdése:

Látta-e már valaki, milyen a loú?

Figyelt kérdés

Hosszas utánajárással sikerült fényképeket szerezni a loú-ról! Bár a veccő nem látszik a képeken, bárki láthatja, hogy a loú csakis a veccő hatására lehet ilyen.


Először is nézzük, hogy milyen egy átlagos ló:

[link]

Mint a kép alatt is olvasható ez egy ló. (Ha valaki nem tudta volna elolvasni, betűzöm: L.Ó.)

Na ez nem nagy szám, mindenki tudja, hogy az egységnyi átlagos ló ilyen.


De a loú igen különbözik tőle, ezt a vak is láthatja:

[link]

Láthatjuk, hogy a loú feje legalább akkora, mint a teste, mégse esik hasra. Ha megveccőzik, igen vidám lesz, ekkor még igazolványképet is lehet csinálni róla:

[link]

Ha a veccőzést túlzásba visszük, könnyen elfásul. Ez kívülről is látható, minél fásultabb, annál inkább. Itt például egy félig fásult loú látható:

[link]

A fásultságból úgy lehet kihozni, ha vízzel locsolgatjuk. De vigyázni kell, mert ha átesünk a loú toúloldalára, és túl sok vizet adunk neki, akkor könnyen viziloú válhat belőle:

[link]

Innen pedig már nincs visszaút.

Érdemes vigyázni a loú-ra, mert a törődést meghálálja minden loú!


Legközelebb egy másik lénnyel a cecával fogunk foglalkozni:

[link]


2012. aug. 28. 20:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
84%
ez tök jó!! aki ezen nem nevet annak nincs humora! ;) várom a cecáról szóló beszámolódat!! :DD
2012. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 chrishu ***** válasza:
100%
Te egy loú kutató vagy? Mert meglepően sokat tudsz a loúról. Én pont most írok róla egy könyvet
2012. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Halljunk a cecáról!Nagyon érdekel az a lény.
2012. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Megvan! Megszületett! Hurrá!

Hosszas utánajárással nappalt éjjé téve sikerült megszerkesztenem a CECA valódi leírását!

Akit érdekel, itt olvashatja:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__3397526..

2012. szept. 2. 22:46
 15/26 anonim ***** válasza:

Hali! Nemtom, volt-e már, de ha igen, mégegyszer, hogy tisztázzuk XD

[link]

Eszerint a loú egy...

(non-classical form of 氀) woolen textiles; (non-classical form of 毹) woolen blanket, a kind of dresses wear by monority, stupid and vulgar

:D

2012. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Sajnálom, de a cecáról szóló ismertetőmet egy cenzor (akarom mondani egy tisztelt moderátor úr) törölte, mert számára a HUMOR kategóriában NEM DERÜL KI, hogy mit is akartam kérdezni....


Nem tudom, hogy ilyen sótlan ember miért moderál humort?

Egyébként sem tudom, hogy miből gondolja, hogy HUMOR kategóriában BÁRMIT is meg akarnak tudni az emberek?


Na de ez legyen az ő gondja. Nekem viszont van szerencsém bejelenteni a CECA természetrajzának második kiadását!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__3397612..

2012. szept. 2. 23:23
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem egy loúgoúpéjdushoz van szerencsénk?
2012. szept. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Bizonyíték a Loúvak létezésére: http://www.youtube.com/watch?v=5YgY94_Cftg&feature=player_em..

Még a nagy Bartos is találkozott loúvakkal.(13. perctől kezdődik az a rész)

2012. szept. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 szörpike98 ***** válasza:
100%
én szeretem a cecát
2012. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!