Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Igaz az, hogy Vazul néni...

Igaz az, hogy Vazul néni szereti a ketchupot?

Figyelt kérdés
Szülinapi bulit szervezünk neki pár ismerőssel és azt halottam, hogy mindent ketchuppal eszik, ketchupot is ketchuppal. Sztetek jó ötlet lenne csináltatni Neki ketchupos tortát?

2012. aug. 10. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vazul néni nem tágít. Vegyed meg a ketchupot!
2012. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Roker Zsoltti mamája meg a csirkefarhátat.
2012. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha engem is meg akartok hívni, azesetben kiváló gondolat:D Hogyha meg nem, akkor pedig nem ajánlom:D
2012. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Vazulnéne válasza:
90%
Meg kell erősítenem drága jó barátom, hogy igen! Szeretem a ketchupot, de még hogy! Ha nem kapom meg a napi adagom akk kitör belőlem a dzsungelharcos állat és egy chuck norrist lealázó, gerincropogtató pörgőrúgással a földre küldök mindenkit majd akkora sallert leosztok,hogy a takony is körbetekeredik az ember nyakán és utolsó erejével szellent egy gatyarohasztó bombát! Nem tágítok míg nem kapok ketchupot vagy tömegmészárlást robbantok ki! Senki sem ba*akodhat vazul néninel! Úgyhogy teljes szívvel tudom ajánlani azt az egetrengető finom ketchupos tortát ;)
2012. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Vazul néni! Nem is tudtam, hogy ön is fent van ezen a szerény honlapon :)
2012. aug. 10. 23:44
 6/8 RodRigó3 ***** válasza:
Ki az a Vazul néni?
2012. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Farkas Pityu felesége és egyben jó ismerősöm :)
2012. aug. 11. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Elárulom hogy a zsíros tésztát jobban szereti.
2013. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!